Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki bemeri vallani,...

Ki az aki bemeri vallani, hogy bizony elhanyagolja a ferjet /parjat?

Figyelt kérdés

Jellemzo, hogy a terhesseg szakaszaban a nö befele figyel, es hatalmas ilyenkor a testi -lelki valtoza...

De a ferj/par is igenyelne a törödest, a szeretet...


2009. júl. 2. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én elhanyagoltam
2009. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
én azért probáltam figyelni a férjemreis!!!Nem hiszem hogy elhanyagolom,mert este mikor hazajön a melópól leülünk és nézzük hogyan mocorog szerelmünk gyümölcse!nagyon jó érzés. mindig odasteszi kezét a hasamra begpuszilja..elmondjuk neki mennyit vártunk rá és hogy mikor bujik már ki a barlangjából
2009. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én most 17+4 hetes vagyok,és nagyon oda kell figyelnem,h ne csak feküdjek este mellette és a pocakommal,és lakójával játszak.De sose tette szóvá,pedig külön kértem amint úgy érzi szóljon.Nekem nagyon hiányzik amúgy a közelsége,a simogatása,támogatása!Szerintem mi még jó állapotban vagyunk.De még sok van hátra!
2009. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,hogy nem hanyagoltam el.Az esti programja az volt a férjemnek,hogy a pocakom közelébe feküdt és olvasott a bébinek.Ma már 6 hónapos és imádja a verseket.

Sokszor inkább én éreztem úgy,hogy elhanyagoltak. ;)

2009. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A legtöbb valaszolo azt irja, hogy "nem hanyagolom el, hiszen együtt jatszunk a babaval / a pocaklakoval"....

Ez azert egy kicsit azt jelenti, hogy szamotokra igenis a baba az elsö, es a ferjetektol maximalisan el is varjatok, hogy igy-ugy de bevonja magat ... De konkretan ROLA beszelgettek? Foglalkoztok VELE ? Megkerdezitek, hogy milyen napja volt, hogy erzi magat, milyen gondolatai vannak, (akar az erkezö babaval kapcsolatban) el akar-e menni valahova a barataival, inkabb otthon van-e es a pocaklakot figyelgeti, vagy inkabb menne es kieresztene a stresszt amit a mindennapokban megkap?



(....)

2009. júl. 2. 13:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, inkább néha fordítva van. Sok férfi megijed az új szereptől, a kismama testétől, stb. Nálunk is hasonló volt a helyzet, mindhárom alkalommal, sajnos... Nem sokat voltunk együtt testileg, lelkileg kicsit jobb volt a helyzet. Nagyon nehéz időszak is tud lenni:-(
2009. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom h ez a 9 hónap a piciről kell h szóljon ELSŐSORBAN!

Természetesen ez nem azt jelenti h a férj nem számít, de én úgy gondolom, h még a feleség, a nő, is sokkal fontosabb ebben az időben, mint a férj. Ez nem egy hosszú idő. Ki kell bírni. Sajnos van, h szex nem lehet, a baba, és a mama érdekében, de természetesen ezer meg ezer féle törődés létezik a szexen kívül. Egy "normális" kapcsolatban a férj nem fordulhat be ha kismama lesz a felesége. Ez egy közös döntés, és ez egy állapot. Elmúlik, és ha a lelki egyensúly megmarad, nem szabad h a baba a szerelem közé álljon.

Véleményem szerint természetes h ez az időszak a babáról szól és nem a férjről. És azt el kell fogadniuk a férfiaknak, h a vezető pozíciójukat egy időre elveszítik...vagyis nem elveszítik, hanem picit háttérbe kell szorítaniuk hiúságukat, és meg kell emberelniük magukat.


A mi helyzetünkben sincs ez másképp. Mindenkinek megvan a saját dolga. Természetes h a férjem dolgozik, sokat, én tp-en vagyok, már van egy gyermekünk, akiről én gondoskodok egész nap, este apával ökörködnek. Én ugyanúgy kiszolgálom a gyerekemet és a férjemet egyaránt, ez az én dolgom. Emellett gömbölyödök, és immáron a 31.hetemet taposom. Lassan vége, és a szex is visszatérhet normálisan. Emellett minden más mehet a maga módján. A férjem megmondta h imádja h mocorog a pici, de ő majd akkor azonosul a tudattal h már 4-en vagyunk ha megszületik a pici. Elsőször fura volt ezt hallani, de elfogadtam. Ő így gondolja, vigyáz ránk, de nem simogatja mindig a pocim, nem is puszilgatja. Megkérdezi minden oké e, és megy az életünk tovább a megszokott módon.

Nem hiszem h feltétlenül el kell hanyagolni egymást, de természetes h uralkodói posztjáról kissé visszaesik a férj ezekben a hónapokban. De az anyát sem szabad elkapatni. Jó szívósnak, és élettel telinek lenni. Főleg ha nem első gyereket várunk. A pici a lehető legjobb helyen van.

Ez az én véleményem

K.

2009. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy foglalkoztam a férjemmel terhesség alatt is, és mióta megszültem, azóta is (7hónapja). Amúgy is nagy a szerelem, de a terhesség óta még nagyobb, mi kb mindig egymáson lógunk. Nekem ugyanolyan fontos a babám, mint a férjem, nincs különbség. Mindkettőbe szerelmes vagyok.

(jó nyálas lettem, elnézést)

Egy barátnőm most vár babát, terhesség előtt csak úgy elvoltak a férjével, most újra dúl köztük a szerelem.

De van egy másik barátnőm, aki bevallotta, hogy most már fontosabb számára a babája, mint a párja.

2009. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! Én most vagyok 17 hetes, és mióta kiderült, hogy babát várok, nagyon elhanyagolom a kedvesem, pedig nagyon szeretem őt. Ő későn jár haza, mert sokáig dolgozik, én akkor már általában alszom, a baba előtt mindig megvártam, vacsorát készítettem neki stb. Én megértem őket, hogy elhanyagolva érzik magukat én is így éreznék fordított helyzetben. Ők nem ugyanazt érzik, mint mi. meg persze szexelni sem tudunk úgy, mint előtte :-( Azért remélem, kitart :-)
2009. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor hazajön a párom és lepihen, én mindig megkérdezem, hogy milyen napja volt. De ez már a babó elött is így volt.

A lazitás szerintem neki az, hogy munka után lemegy az edzőterembe futni, edzeni.

A pocakomat nekem is szokta simizni, főleg ha a kisfiunk nagyon mocorog, de mást nem nagyon tud még kezdeni vele :)

Sajna szexelnünk nem lehet, de azért megteszem ami tőlem telik, mégha néha kevésnek is tűnik.... :)

2009. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!