Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki bemeri vallani,...

Ki az aki bemeri vallani, hogy bizony elhanyagolja a ferjet /parjat?

Figyelt kérdés

Jellemzo, hogy a terhesseg szakaszaban a nö befele figyel, es hatalmas ilyenkor a testi -lelki valtoza...

De a ferj/par is igenyelne a törödest, a szeretet...


2009. júl. 2. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én elhanyagolom a férjemet - mostanában. Ennek persze megvan a maga oka: ő éli a kis életét, estig dolgozik (ezzel nincs is baj), majd a haverjaival sörözik és későn jön haza, lefeküdni aludni, nem igazán érdekli, mi van velünk. Másnap hajnalban kel és kezdődik az egész előről. Minden harmadik nap pedig 24 órázik (ilyenkor hajnalban megy és másnap reggel sokszor haza sem jön,a másik munkahelyén folytatja, úgyhogy 1,5 nap is eltelik úhy, hogy nem találkozunk), majd kezdődik az egész előről: este jön, hajnalban megy.

Persze most azt kérdezitek magatokban:

1: lehet, hogy a feleséggel van a baj? lehet, de nem mondja el, hogy mért így élünk vagy mi a problémája. Csak azt hajtogatja, hogy nekem nincsenek barátaim, az a bajom! Próbáltam elmagyarázni, hogy vannak, de az estéket, normális emberhez illően ők a családjukkal töltik (csak az alkoholisták töltik a hétköznap estéiket kocsmában), nem akarok befurakodni más életébe és nekem is arra lenne szükségem, hogy vele legyek.

2: mért nem beszélem meg vele? -számtalanszor próbáltam, de erre mindig az a felelet: "nem igaz, hogy mindig erre kell hazajönnie", vagy "tudta, hogy már megint balhé lesz". Hozzáteszem, direkt figyelek arra, hogy ne rontsak egyből rá...de mindegy milyen kedves vagyok...

Azt hiszem ő egyszerűen önző...Sajnos már a terhesség előtt is voltak ilyen problémák, de nem vettem elég komolyan őket, hibáztam :(

Hozzáteszem a gyereket ő is akarta, nem átverésről van szó...

Sajnos a haverok fontosabbak, mint én.

A hétvégi programokat is mindig úgy szervezi, hogy ne legyünk egyedül, ilyenkor 10-12 ember összegyűlik, akikkel "elvagyok", de ennyi, nekem semmi pluszt nem nyújt a társaságuk.

Szóval én már belefásultam a folytonos harcba :( Kezdek olyan érdektelenül viselkedni, mint ő. Ez persze nem tetszik neki, mindig azt kérdezgeti, hogy mi a bajom vele...pedig én már ezerszer elmondtam.

2009. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
miért elhanyagolás az ha odáig vagyok a gyerekemért? akkor a férjem is elhanyagol engem?
2009. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40+1 hetes kispapa vagyok. Öszintén szólva a terhesség alatt nagyon gyakran éreztem, hogy elhanyagolnak. Leginkább ez abban nyilvánult meg, hogy a feleségem a kedvességét és törődését nem felém mutatta ki. tehát kevesebbet simogatott, ölelgetett stb, csak akkor amikor Neki volt rá szuksége. Igyekeztem nem szóba hozni, mert elsö a baba és az hogy a feleségem kiegyensúlyozott, nyugodt legyen a terhesség alatt. Ami amugy is nehéz mert majdnem elvesztettem a munkám a válság miatt, belekezdtunk egy épitkezésbe amit le kellett állítanunk stb. De ha mégis szóba hoztam akkor igyekeztem azt viccesen elöadni, mintha nem érezném komolyan, vagy csak mintha cukkolni akarnám. Ezen nagyon sokszor nevetgéltunk, elszórakoztunk, de valójában nem nagyon változott semmi. Néha megjegyzem, hogy remélem a szulés után visszakapom azt a nőt akit elvettem. De ezen mindig csak nevetunk. Minden férfinak el kell fogadni, hogy ilyenkor benne van a pakliban, hogy háttérbe szorulnak, nem kapnak annyi szeretetet és törödést mint korábban. De legfontosabb a baba és a nő aki kihrdja, minden szenvedés és kín árán. Mi már nagyon a végén vagyunk és az elsö babát várjuk. Főleg, hogy volt már egy elvesztett babánk sokkal inkább végigizgultuk a terhességet, de összetartottunk és ez ezután is így lesz, hiába érzem háttérbe szorítva magam. Szeretjuk egymást és már csak napok kérdése és igazi család leszunk.
2009. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!