Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy megint veszélyeztetett terhes leszek?

Figyelt kérdés
3. terhességem 5. hetében járok. Az első két kicsivel a méhlepény rossz elhelyezkedése miatt veszélyeztetett terhes voltam. Szerencsére nem volt probléma. Van rá esély, hogy ismét rossz helyen tapadjon meg a lepény? Most semmiképpen sem tudnék annyit pihenni 5 éves és 2,5 éves manók mellettm mert egyedül vagyok velük:(
2012. jún. 7. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van rá esély, de természetesen nem 100%.
2012. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ez kicsit megnyugtat: az lányommal végig feküdtem a 9 hónapot,mert véreztem,görcsöltem,minden bajom volt. Végül 38 hétre született,de elég szar volt végig rettegni ezt az időt. Most a fiammal semmi probléma,mellettem a 2 évesem,sokat játszunk,emellett csinálom a dolgaim és egyelőre semmi baj.kívánom,hogy Nálad is így alakuljon! Persze az esély megvan arra,hogy az leszel,de szerintem ez ilyen 50-50 % .

24 hkm

2012. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!