Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély arra, hogy a 12....

Van esély arra, hogy a 12. heti (akkor leszek 12+2hetes) terhes genetikán mondanak valamit a nemére vonatkozóan?

Figyelt kérdés

A gép nagyon profi.Színesben mutatja a képet, meg itt szokták végezni ezzel a géppel a 4D-t is.

Köszi a választ!


2011. aug. 18. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem az ország egyik legjobb klinikáján, az egyik legjobb géppel egy igen jó orvos 12 hetesen kislányt tippelt. De mondta,hogy ez tényleg csak tipp,mert ilyenkor még nagyon egyformák a nemi szervek.

Most 22. hetes vagyok és egyértelműen látszik,hogy kisfiút várok!:))

2011. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oh, köszi a választ.

Azért is "mertem" ilyet kérdezni, mert itt is olvastam már olyat, hogy 12.hetesen mondtak nemre vonatkozóan valamit az orvosok, de azt kell észrevennem, hogy akkor még csak eléggé tippelnek.

Azt még meg szabad kérdeznem, hogy melyik városban voltál 12.hetes uh-n?

2011. aug. 18. 15:11
 3/13 anonim ***** válasza:
én is olyan dokihoz járok magán terhesgondozásra is- akinek eleve 4D-s a gépe, nagyon nagyon jó szakember és genetikus, de egyik gyerekemnél sem tudta megmondani- illetve nem akart tippelni a 12. héten. (3 gyerek van, egy még pocakban) Ő is azt mondta, hogy ilyenkor még eléggé egyformák a nemiszervek fiuknál-lányoknál. Viszont kb 4-5hét mulva, a 18hetin- már 4Ds képeket kaptam a két nagyobbik kukacáról- ott már egyértelmű volt, hogy kisfiuk lesznek! A harmadik babával még csak a 15.hétben járok, még nem tudjuk mi lesz! :)
2011. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Budapesten!
2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármi előfordulhat de nekünk még a 4D ultrahangon sem tudták megállapítani a nemét!Amikor megszületett akkor derült ki,hogy kislány!:))

2011. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont 12 hetesen megmondták 100%-ra 4D-n, hogy fütyis. Még "laikus" szemmel is egyből láttuk! :D
2011. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Függ a géptől, dokitól, de leginkább attól, hogy hogyan fekszik a baba, mit lát belőle az orvos.

Nekem 12 hét 3 naposan megtippelte, hogy lány, azt mondta ez 70-80%. Igaza lett, valóban lányom született, de bevallom csak akkor hittem el amikor már az 5. uh-os vizsgálaton is lányt mondtak. :)

2011. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem elég nagy eséllyel meg lehet mondani, ha profi az orvos. Nekünk a 12. heti 4D-n kislányt mondtak 70% eséllyel. Tegnap voltunk (16+5) újabb 4D-n a Genesis-ben, és 100%-ra mondták már, hogy kislány! Figyeld a csíkokat!:) Ha 1, akkor kisfiú, ha 3, akkor kislány.
2011. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

12. heti genetikai UH-n (nem 4D-s), 100% fiút mondott a doki.

Az is lett!

2011. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12 hetesen 100%-ra mondták, hogy fiú. Mi az amúgy, hogy színesben mutatja a képet?? Nem arra gondolsz, hogy 4D-s és olyankor nem sima fekete-fehér a kép?
2011. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!