Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Vehetek be nospát,...

Kismamik! Vehetek be nospát, ha mensi szerű görcsös érzésem van?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok. Egyáltalán normális,hogy ilyen enyhe görcsöm van? Kb. 2 hete majdnem minden nap jelentkezik,de csak egy-kettő,reggel és általában a második meg este. A baba mozog,én meg félek,hogy valami nem oké,de már annyi mindenen aggódtam,talán ezt is csak túldramatizálom.. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 8. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem vennék be semmilyen gyógyszert a helyedben...vagy előtte mindenképp kérd ki az orvos véleményét
2012. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az orvos javasolta,de nem szívesen venném be,ha nem muszáj. Csak nem tudom melyik rosszabb..hagyni,hogy görcsöljön,vagy megszüntetni?
2012. jún. 8. 21:15
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Magnéziumot szedj, mert az a kórházak által használt görcsoldó is. Nospával csak azt éred el, h a méhszájad elengedjen és megszüld a babád. Nagyon veszélyes az a gyógyszer még most. Szülésnél viszont előfordul, h kapnsz. Nagyon ritka, de szoktak vele méhszájat lazítani. Szóval a Nospa TILOS.
2012. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na hát szuper,akkor még szerencse,hogy nem vettem be egyet se,amióta felírta. Volt egy erős görcsöm 18 hetesen és ezt írta fel,meg magne b6-ot.. Okos orvosom van ezek szerint. Köszi a válaszokat!
2012. jún. 8. 21:22
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan?

Jobban hiszel itt egy ismeretlen valakinek, mint az orvosodnak??????


Én egyéb ok miatt még infúzióba is kaptam nospát, és nem volt bajom. sőt, a 41. betöltött héten szültem.

2012. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
MagneB6, vagy magnézium pezsgőabletta napi 1-2.
2012. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
nekem is volt tegnap éjjel, pont ennyi idős vagyok, mint te. én biztos nem vennék be, de ha doki mondta neked az más. előbb azért próbáld a magnéziumot.
2012. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jajjj, hogyne vehetnéd be?!?!


1. Az orvosod javasolta, gondolod tette volna, ha árt?

2. Valóban szokás infúzióban is adni, nem teratogén...

2012. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen. Jobban hiszek olyasvalakinek,aki már esetleg túl van egy terhességen,mint a dokimnak. Lehet,hogy sokaknak itt tök szuper az orvosuk,lelkiismeretes meg minden,de az enyém egy nemtörődöm ember,akinek a véleményére nem szívesen bízom magam. És ki tudhatná jobban,mint az,aki átélte? Inkább magnézium ezesetben.
2012. jún. 8. 21:35
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Rosszul teszed,ha nem a dokidnak hiszel!Én is Nospát kaptam-a Hajdu Krisztina írta fel-arra az esetre,ha görcsölnék.Én 24 hetes vagyok,és szó nélkül bevenném,ha szükség lenne rá!2gyerekes+24hkm
2012. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!