Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes terhess vagyok es meg...

20hetes terhess vagyok es meg nem ereztem h megmozdult volna az is igaz hogy molett vagyok mikor mozdul meg es mit kell erezni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is molett vagyok (100 kg fölött). Én a 18. héttől bugyborékolást éreztem, majd a 20.-22. héttől a rendes rúgásokat is. Nem lehet, hogy mellső falon tapad a méhlepény, mert azok a kismamák később érzik.
2012. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is jó húsban vagyok, kb. a 21. héten éreztem az első babám. Ő konrétan bekopogott :)

Érezhetsz kopogtatást, olyat, mitha pillangó röpködne Benned, olyat, mintha buborékok pattognának, nagyon enyhe csikizés szerűséget, szóval sokféle van.

Egyébként lehet, hogy már érezted, csak még nem tudod, hogy Ő volt!

2012. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok kis termetű :)

Ez a kép másfél hete készült.


[link]



Egyébként Én a 17ik héten éreztem, de nálunk egyértelmű volt mivel úgy megrúgott 3x hogy nem volt nehéz kitalálni...ez bizony Ő :) Azóta pedig le sem áll, Én nem tudom mi lesz ha nagyobb lesz, már most hullámzik a hasam mikor kinyomja magát.


Mindenkinél máskor jön ez, az is lehet h elöbb is érezted már. Ne aggódj, nemsokára eljön az idő :)


23hkm

2012. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21. hétben vagyok és tegnap kezdtem először érezni a babát, nekem olyan érzés mintha csipkelődne :)
2012. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én sem vagyok nádszál vékony 85kg vagyok

a kislányomat már a 13 hét végén kezdtem érezni, igaz akkor 98 kg voltam....

ez volt 2 éve.

most 18 hetes kismama vagyok újra, és ezt a babát már a 11 hét körül éreztem, igaz nagyobb is a baba a koránál.


el sem lehet téveszteni ,hisz már tudom mit kell érezni :)


mondjuk a kislányom és a kisfiam is merthogy az lesz, nagyon aktívak !


ki mit érez, néha bugyborékolást, csiklandozást, motoszkálást, kapargászást, nekem ezek a legjobb kifejezések rá.

de az is lehet hogy hírtelen csak beléd rúg :)

2012. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok vékony(100fölött), de a doki azt mondta nem ettől függ!!

Nekem a 18. héttől kezdtek gyanús mozgásaim lenni! :D

Olyan izomrángás féle, egészen lent a hasam aljánál!

És kb a 21. héten éreztem már biztosan , hogy Ő az! :)

Ja és nekem a mellső falon tapad a lepény, nézz utána a leleteidben, lehet te is azért nem érzed még!!!

Szóval ne izgulj, érezni fogod!!!

29hkm

2012. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17. heten kezdtem erezni es olyan volt mintha egy izom osszerandult volna. aztan azota mar naponta tobbszor erzem, sot mar ha a kezem rateszem a hasamra akkor is erzem :)
2012. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. jún. 9. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!