Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes kismamik, hogy...

14-15 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
:) Jól,jobban mint eddig:) Elmult nagyjábol az örökös hányinger, a szédülés az megvan,jövő héten megyek afp-re.Te hogy vagy?
2012. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem is megszűnt a hányinger, ami megvan, az, hogy néha fáj a derekam és az állandó wcre rohangálás, az éjszakai felkelés, de a cicim sem fáj már pár hete. Mondjuk én szédülni sosem szédültem.

Olyan fura, hogy alig van tünet, jobban szerettem az állandó hányingert...


És képzeld, este, amikor lefeküdtem, mintha éreztem volna a babát. Közvetlen egymás után két kis icicpici gyenge simi jött belülről, nem volt hasonlítható bélmozgáshoz.

Utána el sem tudtam aludni, odatettem a kezem, ahol éreztem, változtatgattam a testhelyzetet, hátha újra előjön, de nem :)

Mostmár figyelek rá!


Én csak június 26-án megyek AFP-re, neked szurkolok, hogy rendben legyen!! Majd megírod, mi lett az eredménye?


14+3 hetes kismami

2012. jún. 10. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Elméletileg 16 hetes vagyok, de gyakorlatilag 15 mert hosszú a ciklusom. Én még mindig hányingeres vagyok, meg az étvágyam is ugyanolyan rossz. Sokszor már azt érzem, hogy nem bírom, ezt a sok hányást meg társait. Hízni még egy grammot nem híztam, csak fogytam, ami kicsit nerces mert így sem vagyok egy kövér típus. Azt leszámítva minden rendben van. Eddig nem volt komplikáció, remélem nem is lesz, de ez az állandó aggódás is, hogy mi lehet a babóval. Kár hogy nem látok magamba. :) De jövőhéten megyek végre dokihoz, és meglátjuk, hogy van a cunásom. :)
2012. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,majd megírom hogy mi lett az eredménye,de nem izgulok amiatt hogy beteg lenne.Amugy is sok a hiba abban a vizsgálatban.Na de majd ha kézhez kapom a levelet akkor is ezt gondolom e... :) Én is éreztem már csikihez hasonlókat,de még vagy 3x utána napokig semmi,aztán megint és megint semmi..:) Nem tudom hogy a baba vagy nem.:)Én is paráztam mikor hirtelen elmult egy tünetem.Én vettem ilyen szívhanghallgatót,igaz még csak 3szor találtam meg a szívhangját,a többiszer a köldökzsinórt hallottam.És én már 5 kilót híztam :(
2012. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én 1 kilót híztam a 10-14.heti védônôi vizsgálat között.

Nagyon meglepôdtem, mert noha hányingerem sokszor volt, de az étvágyam az úgyanúgy megvan, sosem hánytam. Mondjuk van is rajtam úszógumis felesleg...sajnos, de többre számítottam. Védônô meg is dícsért.


Én is nagyonnagyonnagyon gondolkoztam a szívhangfigyelôn, de párom szerint csak beparáztatna, ha nem találnám meg a szívhangot, és ha baj van, akkor azt úgyis megtudom.

DE NEM LESZ!! BÍZNUNK KELL BENNE!!!!!


Ti mennyire szeretnétek tudni, kislány lesz vagy kisfiú?

Mikor mentek vizsgálatra?

2012. jún. 11. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Már tudjuk hogy fiú,13 hetesen voltunk,megmondta a doki.:) De annyira éreztem hogy fiú.Holnap megyünk 4d-s Uh-ra,igaz még nagyon kis soványka lesz,de úgy várom hogy láthassam:)Holnap után kéne menni sima Uhra,de áttesszük a jövő hétre,mert nem tenne jót egymás után neki.Az elején én is beparáztam mikor nem találtam semmit, de most már nem,már a köldökzsinór is megnyugtat.:)

Jó Neked hogy csak 1 kilót híztál,engem biztos szidni fognak...

2012. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Mi volt a 4D ultrahangon?

Megerősítettek abban, hogy kislegény rejt a pocak?



Mi vasárnap megyünk el, férjem még nem látta csak fotón a kicsit, biztos nagy élmény lesz neki.

Na meg semmi tünetem nincs, nagyon várom látni, hogy minden rendben van vele.

2012. jún. 15. 19:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Mocorgott valakinek azóta a picur?
2012. jún. 15. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen fiú:) Kis furi volt.Nekem még ugy nem mocorgott,éreztem már vmi csikolás félét,de nem biztos hogy Ő,de már várom.:)Nagyon jó lesz majd látni a picurt,és minden rendben lesz vele.:)
2012. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!