Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 100/perces pulzus teljesen...

A 100/perces pulzus teljesen normális a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Pár napja érzem, hogy kicsit jobban ver a szívem, mondjuk vérszegény is vagyok (szedem a vasat),meg mindig 90/60-as vérnyomást mérnek! Nektek átlagban mennyi szokott lenni a pulzusotok egy perc alatt?Kedden megyek dokihoz, majd persze megkérdezem és lesz vérnyomás mérés is!

28 hetes kismama.


2008. ápr. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg normális ha megemelkedika pulzusod a terhesség alatt. Nekem van hogy 120-ra is felmegy, bár nekem mint kiderült van is mögötte valami. Ha 100 körüli nem jelent semmit csak pihenj egy kicsit többet mert megterhelő a szívnek a babavárás:)
2008. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi volt az a valami, ha megkérdezhetem pajzsmirigy gond????
2008. ápr. 27. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Utóbbi 2 alkalommal nekem is 96-98 volt a pulzusom. A doki nem mondta, hogy baj lenne. (A vérnyomásom normális szokott lenni.)

28 hetes kismami

2008. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem változó, de sokkal inkább megemelkedett a terhességgel, és NOrmális :)

86-112ig volt már minden érték :) És egyszer sem mondták, hogy rossz. Bár azért a 110 Máre nem igazán jó a védőnő szerint.

32 hetes kismama

2008. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. Az, hogy nekem volt mögötte egy betegség az nem azt jelenti, hogy neked is. Már bánom, hogy leírtam mert talán ezzel nem megnyugtattalak hanem megíjesztettelek. :( Nekem most ez a második terhességem ami kihozta a szívbillentyű problémámat. Egyébként anyukámank és a tesómnak is ez a baja. Tehát az, hogy nekem ezért van nem azt jelenti, hogy nálad bármilyen probléma lenne. Normális ha megemelkedik a pulzus terhesség alatt. természetesen ha aggaszt szólj a dokidnak és majd ő megnyugtat. :) További szép babavárást!
2008. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!