Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjam, hogy minden...

Honnan tudjam, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
A 8.héten járok,de a dokim a 13.héten szeretne látni legközelebb.Az még 5 hét! Volt egy missed ab-om tavaly magzatelhalás miatt,észre sem lehetett venni,hogy elhalt.Nagyon félek,hogy megint így járok!Kérlek írjatok,biztos veletek is volt ilyen hosszú idő doki nélkül.Írhattok pozitív és negatív esetet is! Amíg vannak tünetek az jó nem? Mert tavaly mintha csökkentek volna a tünetek,csak nem fektettem rá olyan nagy hangsúlyt.
2012. jún. 10. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Hogy lehet hogy csak a 13. héten mész vissza hozzá? Itt valami nem stimmel. Mi lesz a 12. heti genetikai UH-val?

Amúgy általában 4 hetente hív vissza a doki. Engem is, de azóta váltottam, és a mostanihoz 2 hetente járok.

Boldog Babavárást!

31 hkm

2012. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A tüneteid csökkenhetnek, ennek semmilyen diagnosztikus értéke nincs, főleg a 10. hét után. Vérzés, görcsök esetén kórház, egyébként viszont: NEM LESZ SEMMI BAJ! :)


Nyugalom, és sok boldogságot! :)

2012. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem a 13-ik,hanem a 12-ik héten kellene visszamenned!! Akkor van a genetikai uh. Szerintem beszélj a dokiddal,lehet,hogy elnézte az időpontot. Nekem két missedem volt már,de szültem is kettőt. A hetedik héten voltam uh-n és utána a 12-ik héten. Én sztk alapon járok, sajnos nincs pénzem magán dokira. Ott így megy. De nem volt semmi baj a missedek utáni terhességgel. Nyugi,csak pozitívan gondolkodj!
2012. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
8 hetesen voltam júni 6-án és júli 9-én kell visszamennem.egyébként köszönöm hogy írtok :) de akkor sem tudom semmivel se csillapítani az aggódásomat :(
2012. jún. 10. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mit mondjak en?!:) 5+6 hetesen voltam az elso vizsgalaton, 3mm volt a szivecskem es volt mar szivpulzalas. Doki mondta, hogy minden rendben, ezert a 12. Heti ultrahanga kell legkozelebb mennem. A 7. Heten elmultak a tuneteim, amik addig voltak, ezert ugy megijedtem, hogy bejelentkeztem egy magan UH-ra:) akkor voltam 7+1, a babam 1cm volt mar es mar hallani is lehetett a szivdobogasat! Borzalmasan megnyugodtam!!!!!!

Ma 10+3 vagyok, szoval mar csak masfel het es megyek a genetikai ultrahangra. Alig varom. Most is izgulok, mert megint csokkentek a tunetek, de elvileg ez ilyenkor mar normalis :)))

Szoval csak pozitivan! Minden rendben lesz!

Nekem az elso terhessegem es az elso babam, de en is nagyon aggodos vagyok!

Kitartas, mindjart mehetsz te is, vegyek egy jo konyvet es fglald le magad!!!!:)))


10+3 hetes kismama

2012. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok! Ha te is ennyire izgulsz, jelentkezz be egy magan UH-ra! Semmivel nem potolhato, ahogy akkor megnyugtattak! Lattam őt es tudtam, hogy minden rendben! 4900 forintomba kerult, nekem megert ennyit :) ha erdekel, megirom hol voltam :)
2012. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) érdekel,csak,hogy megnyugodhassak legalább a 10.héten. én szombathelyi vagyok,magán uh-ról se tudtam hogy létezik olyan tájékozott vagyok :)
2012. jún. 10. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Első terhességem ,első babám, most 12+6 hetes. 6+5 hetesen voltam uh-n, akkor minden a legnagyobb rendben volt, boldog voltam pár napig, majd bennem is elkezdett motoszkálni a gondolat, hogy mi van, ha már nincs is rendben minden, mi van, ha.....Már a környezetemet is az őrületben kergettem ezzel:)De várnom kellet a 12 hetes uh-ig, és nekem igazából egyértelmű tüneteim sem voltak (de úgy tudom, hogy azok sem múlnak el mindjárt, ha esetleg baj lenne). Próbáltam keresni valamit, ami támpont lehet, de nem maradt más, mint a megérzésem; legbelül éreztem, hogy továbbra is minden rendben van. Nagy nehezen eljött a vizsgálat napja, és amikor megláttam az izgő-mozgó apróságot, valami hihetetlen nyugalom és boldogság árasztott el. Ismét minden rendben volt. Hallgass a megérzéseidre! De egyébként szerintem az aggodalom teljesen természetes - a terhesség egész ideje alatt:)
2012. jún. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg minden rendben van vele.Én 8+5-kor voltam, ekkor dobogott a kicsi szíve, aztán legközelebb a 12 hetesen.Eltelt három hét.Hosszú volt, de pozitívan kell gondolkodni.Utána még később fogsz majd menni, mert a 12 hetes után, ha minden rendben-már pedig miért ne lenne- a 18 hetesre kell legközelebb menni.Na ezt én sem bírtam ki és a 16.héten elmentünk 4D-re,igen megnyugtató volt.Azóta meg már mocorog is.:D Tudom, hogy nehéz kivárni,de az első 12 hétben nem járnak kéthetente Uh-ra a kismamák.Persze, ha csak ez nyugtat meg,akkor lehet,h jobban jársz.

17hkm

2012. jún. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké próbálok megnyugodni csak az első 12 hét a legrizikósabb magzatelhalás szempontjából.nekem 10 hetesen volt missed ab-om tavaly.szóval ha elérem a 12.hetet azért már sokkal nyugodtabb leszek.de addig neeeem :) ma reggel is nagyon rosszul voltam és mintha érezném hogy minden oké.de egy másik pillanatban meg rámtör a frász.Amúgy minden rendben volt a legutóbbi uh-n hallottuk a szívverését és 17mm volt.
2012. jún. 11. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!