Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van ha apa vagy én...

Mért van ha apa vagy én odatesszük a kezünk nem rugdos? 22 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 05:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Minden baba másra reagál.Lehet a tietek akkor nyugszik meg.Én pl simán a pocakba nem is annyira érzem ha rúg,csak kézzel.24hkm
2012. jún. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, 1-2 hét és olyanokat fog rúgni,hogy azt már tuti érzitek majd, meg látványos is lesz. Én azt szeretem, amikor hullámzik egyik oldalról a másikra. Mostanában ha simizem, akkor reagál ő is és rúg egyet.

28 hkm

2012. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én a minap épp azon csodálkoztam, hogy mennyire látványos, ahogy kidugja valamijét. oda tettem a kezem és éreztem, ahogy rúg, forog, kalimpál, ki tudja mit csinál :) na de ez van, amikor egyedül vagyok. ha a párom itthon van és érzem rúgni, akkor egyből riasztom, hogy tegye rám a kezét és akkor csak azért sem csinál semmit.. ahogy apa elveszi a kezét megint rákezd :D nem értem én sem, de én is azt mondom, hogy nemsokára úgyis egyértelműen érezhető lesz.. :) van még időnk bőven.

25 hkm

2012. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden baba más. Én akkor is érzem ha nem rakom oda a kezem, sőt ha hanyatt fekszem látszik is hol nyomja ki magát.

De eddig akárhányszor szóltam Apának h jöjjön Ő is had érezze, odaraktam a kezét, és párszor akkora rúgásokat kapott h csak na. Ijjedten Rám is nézett, hogy "nemfáááj?" :)

Úgy látszik erős gyerek lesz :)



23hkm

2012. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a mai napig csak türelem árán sikerült a férjemnek megmutatni a rúgásokat... érzem, hogy kalimpál, hullámzik a hasam, szólok neki, gyere nézd, fogd meg, amint szólok neki, befejezi.... Nézi mereven a hasam 10 percig,a kezét rajta tartja, és semmi.. visszamegy a dolgára, megint beindul, de ha hozzáér valamelyikünk akkor abbahagyja. Eddig kb. 1szer volt benne része érezni meg látni, ahogyan mozog, mert ilyen trükkös a kis tök:) 36hkm
2012. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én babóm is abbahagyja a rugdosást, ha valaki hozzáér a pocakomhoz. Kis ideig figyel, aztán újrakezdi. Ha van türelme kivárni, akkor mozog is. Én szoktam kicsit játszani vele. Ha rugdos, simogatom, picikét megnyomom ott a hasam, ahol ő is tette. Arra mindíg válaszol. De csak ha én csinálom. Olvastam hogy a 20. hét után már meg tudja különböztetni, hogy ki ér a hasunkhoz. Nekem sokat rugdos, apukának már türelmesnek kell lennie kicsit, a tesók viszont még nem érezték. Nekik nem mozdul, csak kívülről láthatták.

Arra is felfigyeltem, hogy ha hívtam őket hogy most jöjjenek megváltozott ő is. Gondolom más lett a szívverésem,izgatottabb lettem, a hangos hívásra pedig máshogyan hallja Ő is a hangomat. Talán ezért áll le nektek is.

Boldog babavárást, és szép szülést nektek!

2012. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mizuzizu92 ***** válasza:
Sziia hát nekem örök mozgó a babám mikor apa simizi puszilgatja beszél hozzá akkor megnyugszik , de most 8. napja hogy nincs itthon a párom azóta se nyugszik akármit csinálok .
2012. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mizuzizu92 ***** válasza:
jah 30 hkm :)
2012. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleinte nekünk is így volt,18-19 hetesen. Akkor jó is volt mikor nem tudtam elaludni mert mocorgott és akkor mondtam apának,hogy tegye oda a kezét. 1 perc után vége lett a mocorgásnak és lehetett aludni :) Most már nem használ, mert egész nap mocorog. Hihetetlen ,hogy van ereje napi 6-8 órán át mocorogni, nem is kicsiket rugdosni :) Nálunk az is szokta apa ,hogy a fejét a mellemre teszi és úgy nézzük ahogy hol itt ,hol ott dudorodik. :)23hkm


A kérdésre válaszolva: lehet ,hogy tényleg megnyugszik, vagy nem szereti ha rajtad kivül más is hozzányúl a pocihoz. Hiszen a kéznek a hője,tapintása, nyomása mindenkinél eltér.

2012. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!