Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok, ha...

Csaponane kérdése:

15 hetes kismama vagyok, ha előre hajolok egy idő után kellemetlen érzést, nyomás érzek a pocakomban. Másnak is vannak ilyen tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Valamint időnként előfordul, hogy vizelet ürítéskor érzékeny a hólyagom. Valaki tapasztalt hasonlót?

2012. jún. 10. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen ez előfordul. Nálam is sokszor... Szerintem ilyenkor egy idő után nyomódik a kicsi... Vagy szerintem valami ilyesmi zajlik odabent. :)

Amikor a hátadon fekszel kinyújtott lábakkal nem szoktad érezni, hogy feszül a hasad alul? Nekem még az szokott fura lenni. :)

2012. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hajolgass, hanem guggolj le mindenért. Én nem tapasztaltam ilyet, de mióta van pocim erre mindig odafigyelek.22hkm
2012. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a visszajelzéseket. Valóban gugolni kell, de azért kiváncsi voltam mik a tapasztalatok. Igen hanyatt fekvéskor ha nyújtózkodok akkor érzem kicsit, de általában oldalt szoktam pihenni.
2012. jún. 10. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most 17 hetes vagyok és nekem is szokott ilyen lenni.Elég sűrűn.A védőnő azt mondta,hogy ne aggódjak ez normális és hajolás helyett rogyasszak.Sok egészséget!
2012. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a visszajelzést. Örülök, hogy ez normális :) Igyekszem amikor csak lehet guggolni. Én is kívánok mindeninek nyugodt, egészséges babavárást!
2012. jún. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!