Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biciklizéstől tényleg kinyílha...

Biciklizéstől tényleg kinyílhat a méhszáj?

Figyelt kérdés

24 hetes koromig el voltam tiltva a biciklizéstől,mert mélyen tapadt a lepényem,és mióta tudom hogy jó helyen van azóta újra biciklizem,de persze óvatosan és a védőnő is tud róla.Tőle nem is kérdeztem meg,ezt a méhszájas dolgot még,csak ma mondja Anyósom hogy ő nem szereti hogy biciklizem.De a biciklim is jó,ezalatt azt értem,hogy egyenesen van rajta a hátam,szóval nem nyomom a babámat.

Előre is köszi 31hkm


2012. jún. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nyílik tőle igen!engem eltiltott tőle a doki azt hittem és is hogy az jó,és azt mondta hogy a síelés mellett a legrosszabb kismama sport!pedig nekem semmi bajom nem volt.még 5 hetet bírj ki aztán tekerheted.Rubint Rékának van jó kis dvd-je kismamáknak ha nagyon sportolni szeretnél.
2012. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panka08 ***** válasza:
Igen!!!!! Van az ismerősi körben akinek így lett rossz vége... :(
2012. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne most elszomorítottatok.Nem ez a sportom,hanem egy csomó helyre kell mennem,ügyeket intézni stb.és én mindig mindenhova biciklivel jártam.Mellesleg ha ilyen hülye idő van,azért is jó mert szaporább,mint sétálva,melegbe pedig hamarabb végzek és nem vagyok kint sokat.Remélem értitek mit akarok kinyögni.:D
2012. jún. 12. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.inkább pihenj sokat vagy vitesd magad.azt nem tudod úgy megoldani?
2012. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az elsővel a 36. hétig bicajoztam, 10 nappal túlhordtam, most vagyok 29 hetes nem sokat ugyan, de boltba azzla járunk, napi szinten kb 20-30 percet bicajozunk a másfél évesemmel.


Nálam nem volt gond, de BIZTOS AMI BIZTOS, kérdezz rá a dokinál!!!!!

2012. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En most várom a második babamat, mivel nagyon messze van az ovi 2 km ezért napi szinten bicoval hordtam a nagyobbikat az oviba... Már a 20.- héten azt mondta a védőnő a paromnak hogy vigye fel a bicot a padlásra... Persze nem fogadtam szót temették tovább... Most a 43.- hétben járok Ci:3110 es méhszaj értékkel.. Úgyhogy ez lett az eredménye.. Most fekudhetek.. És Imatkozom A Jo Istenhez hogy bennt maradjon meg egy darabig...
2015. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tekertem. 32.-hétben. Bocsi :)
2015. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!