Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az erosebb hígabb...

Normális az erosebb hígabb folyás terhesség alatt? Nemlehet h szivárog a magzatvizem? 22Hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 16:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ez biztato..inkább megvárom a holnapot, és bemegyek az én orvosomhoz:-)
2012. jún. 12. 17:02
 12/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a Te döntésed - viszont gondolj arra, hogy nem csak rád vonatkozik. Én konkrétan letojtam, hogy nem a saját orvosom vizsgált, sőt még abban a kórházban sem szülhettem, mert ugye koraszülésre nem mindegyik kórház van felkészülve.
2012. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, de nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. A terhesség előrehaladtával normális az erősebb folyás. Egyébként apapírzsebkendős tesztet szokták javasolni magzatvízszivárgás megállapításához. Tegyél be egy zsepit, ha kb. 10 perc alatt vizes lesz, akkor az valószínűleg magzatvíz. Egyébként milyen állagú a folyásod? Azt írod, hogy hígabb, de teljesen vízszerű?
2012. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2012. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nemvoltam orvosnál, nemhinném h magzatvíz lenne, ha az lenne akkor egész nap folyna és rozsaszinkés lenne, mert azt jelentené h valahol megsérult a magzatburok, et pedig egyszeru fehér folyás,hol hígabb hol suru:-)
2012. jún. 13. 22:17
 16/19 anonim ***** válasza:

"ha az lenne akkor egész nap folyna és rozsaszinkés lenne, mert azt jelentené h valahol megsérult a magzatburok"

Huh, azt hiszem utána kéne ennek olvasnod, mert ez így nem igaz. Minden esetre remélem, h semmi baj nem lesz.

2012. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
egyik doktorno barátnom mondta aki 3 gyereket szult...azt,megnyugatatott h neki is volt ilyen, és h egész végig volt folyása...ja és aztis mondta h lehet h csak a vizelet az h nyomja a baba a hugyholygot
2012. jún. 13. 22:36
 18/19 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon félreérthettél, mert rózsaszínes a nyákdugó szokott lenni, de az sem minden esetben. Ha a magzatvized meg egésznap folydogál, az már rég rossz. Minden esetre, ha a pocakod nagysága nem csökken és továbbra is folyásállagú és nem színtelen vízszerű a folyás, akkor nagy gond nem lehet. Ha más nem, akkor csináld meg a zsebkendő tesztet, ahogy a másik anyuka írta.
2012. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
de a zsebkendoteszt ,annak egésznek vizesnek kellene lennie?.vagy csak pár csepp?
2012. jún. 13. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!