Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok még vagy elvetél...

Terhes vagyok még vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés
A teszt pozitív lett. De viszont nagyon görcsöltem és véreztem is egy kicsit meg eléggé fura folyásom van. Viszont hányingerem is van meg rosszul vagyok...ugye a terhesség jele!Hétfőn megyünk orvoshoz.Örülnék neki ha elvetéltem volna,mert akkor csak gyógykaparás szükséges, ha nem akkor meg be kell feküdni abortuszra...félek...nőgyógyáshoz is most fogok először menni.
2009. júl. 3. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ma csináltad a tesztet?Attól függ, hogy mennyire volt erős a vérzésed.Ha olyan volt, hogy ilyen nyálkahártya darabok is ovltak benne akkor szerintem elvetétéltél.Lehetséges, hogy emiatt vgay rosszul.Mondjuk én nem várnám meg a hétfőt, szerintem be kellenne menni kórházba mert ma mégcsak péntek van, ennek eléggé súlyos szövődményei lehetnek.Hány éves vagy?
2009. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még 23-án csináltam a tesztet!Anyu beszélt egyik ismerősével és az azt mondta h most hétfőn menjünk...Aztán 24-én jött ez a vérzéses dolog.A vérzés az ilyen sötétbarnás volt és nyálkás azt hiszem...aztán jöttek a rosszullétek...
2009. júl. 3. 22:51
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 19 éves vagyok
2009. júl. 3. 22:52
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
GRATULÁLOK!
2009. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

24-én kezdtél vérezni és nem voltál még orvosnál???????

Te jó ég,azt nem mondta az okos anyukád,hogy ez esetleg az életedbe is kerülhet kaphatsz olyan fertőzést?Hogyan lehettek ennyire felelőtlenek de főleg az anyukád?

Lehet egy vetélésnek bármilyen szövődménye.

Egyébként ha elvetéltél akkor is pozitív még egy ideig a teszt amíg ki nem ürül a szervezetből a hcg.

Menj orvoshoz mielőbb,ne játsz az egészségeddel.

2009. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mivel csak kicsit véreztem ezért nem, mert erre azt mondják h természetes meg ugye a rosszullét is meg van ami terhesség alatt szokott. most már mind1, majd hétfőn kiderülnek a dolgok. Sztem nem lesz semmi különös bajom emiatt.
2009. júl. 3. 23:04
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Semmilyen vérzés nem természetes a terhesség alatt.Ki mondta ezt a butaságot neked?Én is véreztem kicsit a második terhességem elején,és szerencsére nem lett baj,de rohantam azonnal az orvoshoz.De NEM természetes a vérzés.

Nagyon felelőtlen vagy én csak ezt tudom mondani.

2009. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is nagyon felelőtlen vagy!!!!

Már a vérzéskor be kellet volna menni a kórházba vizsgálatra (ha szeretted volna a babát ha nem) és nem hetekig várni!!!

2009. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy vérzés tényleg nem játék a terhesség alatt! Tavaly kismama voltam, egy picit véreztem és máris kórházban találtam magam. Véreztem sokat és igaza van az előttem szólóknak a vérzés soha nem jelent jót , az 5. hónapban vetéltem el.Most már tényleg mindegy mert holnapután mész a dokihoz, majd kiderül hogy mi van. Nem akarlak elítélni, de remélem ebből a dologból tanultál és legközelebb védekezel.
2009. júl. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
akkor aggódtál volna mikor befeküdtél a pasival az ágyba...nem azon kéne aggódni hogy "jaj remélem elvetéltem mert akkor be kell feküdni a korházba ha nem" !! Lehet lepontozni....
2009. júl. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!