Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6hetes terhes vagyok és a...

5-6hetes terhes vagyok és a dokim 4,1mm-nek mérte de nem volt még szivhang! 4napig volt ilyen pecsételö vérzésem kicsit darabos. Akkor elvetéltem? Vagy elhalt a terhességem? Megfelel ez az érték?

Figyelt kérdés
szedtem closztilbegitet és annak a hatására lettem terhes.a dokim azt mondta hogy lehet attol kisebb a mérete.ma voltam vérévételen holonap meglesz az eredmény és utána ultrahangra kell mennem.lehet meg kell szakitani a terhességet.szabálytalan volt a petezsák.tényleg elhelt terhesség??irt fel beágyazodást segitö gyogyszert(utrogestan-t)!lehet rá esélyem hogy élö legyen a terhességem??
2010. febr. 15. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem még 6+3 hetesen sem volt szívhang, pedig jó időben volt ovum, ráadásul véreztem is. Biztatlak, hogy reménykedj, amíg csak lehet!
2010. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szabálytalan volt a petezsák?Hát remélem nem lessz gond.Nekem 6 hetesen 3 mm volt a kicsikém,és azt mondta a doki,hogy ekkorának kell lennie.7 hetesen már 1 cm volt.Sztem reménykedj.
2010. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!