Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes km vagyok az elmúlt...

17 hetes km vagyok az elmúlt 1 héten sokat görcsöltem menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
ha veszek be magne B6-ot akkor elmúlik de aztán újra kezdődik.és most nem tudom ez normális vagy nem?!jövőhét csütörtökön megyek a 18 hetes uh-ra várjak addig vagy menjek el holnap?
2012. jún. 13. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak kevés a magnézium. én most kaptam receptre erősebbet, ami csak magnézium és nincs b6 vitaminnal kombinálva. de eddig nekem is gyakran jöttek görcsök, pedig szedtem nospát is. a doki ma nézett meg, hogy nem nyílt-e ki a méhszáj, de hál' isten nem. jövő hét csütörtök nincs olyan messze, ha nem elviselhetetlen a fájdalom, akkor ráérsz. de ha ettől nyugszol meg, akkor menj! ( én is voltam ügyeleten 17 hetesen egy erős görcs miatt, bár az tényleg jóval erősebb volt, mint szokott)

viszont a görcsök a terhesség természetes velejárói. néha-néha előfordulnak, ez így van rendjén.

boldog babavárást!

25 hkm

2012. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen én is úgy tudom hogy ezek a görcsök ezzel járnak,csak a lányomnál ennyire nem voltam görcsölős.sőt a lányomnál minden sokkal könnyebb volt és őszintén bevallva már elfelejtek dolgokat akkor mi volt és hogy volt.

megerősítettél abba amit én is gondoltam,köszönöm.

:D

2012. jún. 13. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Megnesi citrit, csak 300 ft körüli 10 szem, és 10x annyi a hatóanyaga, mint a Mgne b6-nak. De ha ettől sem csillapodik 2-3 napig, én elmennék hamarabb.
2012. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki szerintem is egy erősebb magnéziumot, patikában értenek hozzá, és ha attól sem múlik inkább menj el orvoshoz. Vagy először is hívd fel a dokid, ha van fogadott. Ha nincs, akkor menj el. Inkább, mint hogy baj legyen.
2012. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én azonnal dokihoz mentem, amikor a 17. héten keményedett a pocakom....Rövidült is a méhnyakam, 4*1 magnesii citricit szedtem és no-spát ha kellett, de orvoshoz azonnal mentem....

37 hetes kismama

2012. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!