Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés mindenkinek nagyon...

A szülés mindenkinek nagyon fáj? Hogyan lehet rá lelkileg felkészülni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 17:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé görcsöltem, mikor megvolt, és mivel mindenki azt mondta, hogy a fájások kb. olyanok, mint a jó erős mensi görcs, na én az enyémeket megszoroztam 2-vel. De végül a fájások nem is voltak vészesek és még örültem is hogy csak x másodpercig tartanak. Én azt a kis időt amíg vajúdtam állva csináltam és minden fájásnál szépen elsóhajtoztam és hagytam hogy "leszálljon" a baba feje. Egyébként ösztönösen fogod úgyis csinálni ezt nem lehet elrontani, mert beléd van kódolva. Kb. mikor már nem bírod elviselni a fájdalmat úgy feszít, na akkor utána fog kibújni és már el is felejtetted. Én rendkívül fegyelmezetten csináltam végig és pontosan azt csináltam amit mondtak nekem. Remélem a következő babómmal is ilyen könnyen megy majd a szülés. Koncentrálj magadra és a babára! Menni fog!
2012. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!