Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség után...

Terhességi cukorbetegség után mindenkinek visszaállt a cukor értéke? A szülés után mennyi idővel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Én a 20. héttől voltam cukorbeteg (inzulinos), (programcsászárral szültem) a szülés napján már nem kellett inzulint adnom magamnak, előző este szúrtam magam utoljára( napi 54 egység inzulint kaptam), és azóta minden rendben van. Már csokit is ettem:) Ennek 10 hónapja és az esetek 99 %-ában rendbe is jön.
2009. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az első terhességemnél volt magas a cukrom,diétáztam,szülés után már másnap nem volt magas a cukrom,igy ehettem ami jólesett,most megint diétázom majd szülés után kiderül de remélem megint hamar visszaáll.De én hallottam egy rossz hirt a közelmúltban...azt mondják hogy az esetek 85%-ban azoknál akik terhesség alatt diabétesszel "küzdöttek" 10 éven belül kialakul a cukorbetegség .Nem tudom mennyire igaz ez ezt nekem egy olyan kismama mondta aki terhesség után 2 évvel sajnos cukorbeteg lett.Azért remélem megússzuk mert nem egy kellemes dolog.
2009. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam terhelése vércukovizsgálaton (2 hónappal a szülés után) és tejlesen jó lett az eredményem.

De mivel van nem is egy cukorbeteg a családban, elhatároztam, hogy évente meg fogom nézetni a cukromat és próbálok úgy étkezni, hogy kerüljem a túlzott szénhidrátbevitelt.

2009. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nemrég láttam a tv-ben egy műsort,ahol a terhességi cukorbetegséggel foglalkoztak.Ott az orvosok azt mondták,hogy amint a baba megszületik,abban a pillanatban helyreáll a vércukor szint.


20hetes pocis

2009. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!