Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legolcsóbb (normális)...

Melyik a legolcsóbb (normális) kismamavitamin, és Ti hol veszitek?

Figyelt kérdés
Gravidát szedek, de drágállom...

2012. jún. 13. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:

én gyógyszertárban megkérdeztem, milyenek vannak, és mennyiért. A Gravida drága volt, volt közepes árú, és olcsó is. Ez 3 hónapja volt, de nem emlékszem az árakra. :)

Lényeg az, hogy ha bemész pár gyógyszertárba, és kérdezősködsz, akkor biztos találsz megfelelő árút!

2012. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Patikában segítenek, de biztos, hogy kell szedned? Szerintem ha teljesen normális a terhességed, akkor ne szedd. Ilyenkor nyáron sok a friss vitaminforrás. A fiammal szedtem 4010gr baba lett belőle, pedig csak az első 3 hónapban és az utolsó 1 hónapban szedtem. A lányommal az első hónapban szedtem és 3800gr baba lett/ a második babák az esetek 95%-ban nagyobbak mint az elsők. /

szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy tényleg szükség van-e rá.

2012. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem a dokim a femibiont ajánlotta, az azt hiszem 2000-3000 körül volt, és 1 hónapra elegendő
2012. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem bizonyított, hogy a vitaminoktól lesz nagyobb a baba, ez nem törvényszerű.

Szerintem a Gravida nem drága, én Femibion-t szedek, ami most akciósan 3700/havi adag (eddig 5000-ért vettem), de mellé kell vas, mert nincs benne és kálcium, úgyhogy nekem (már nem szedem minden nap, csak 2-3 naponta), legalább 5000-ben van magnéziummal együtt a vitaminom.

A Gravidát és az Elevitet lehet egészségpénztárra kérni, ha van.

37 hetes kismama

2012. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MIndegyik egy árfekvésben van, 2-300ft eltéréssel. Ha nem akarsz ennyit költeni rá akkor spórolj vele és csak kétnaponta vegyél be belőle.
2012. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ám ha havi 2300ft-ot havonta soknak tartasz akkor mi lesz ha pelenkát kell venni?
2012. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kedves utolsó válaszoló: képzeld csak, én majd mosható pelenkát használok! És már be is vásároltam belőle:)Egyébként nem vagy egy kicsit rosszindulatú????
2012. jún. 14. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
A mosható pelenka sem olcsóbb ,mint a sima pelus. Nem vagyok rosszindulatú egyáltalán. Csak nem értem,hogyha valaki már gyereket vállal akkor miért sok neki havi 2000 ft azért ,hogy a babája biztos megkapjon mindent mikor később úgyis többe fog kerülni.
2012. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem van, amire nem sajnálom a pénzt, és van, amire igen. Az én orvosom azt mondta, hogy jó a vérképem, ezért nem kell szednem semmit, így vettem egy dobozzal, és heti 1x-2x vettem csak be. Drágálltam én is, és nem tartottam feltétlenül hasznosnak.
2012. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszolóknak köszöm. Nem szeretnék vele spórolni, mindennap szedem, csak érdekelt volna hogy melyikkel jövünk ki a legjobban. Pl: Elevit, Gravida, Hipp Natal, Béres Materna, stb.

A kötöszködő kismamának üzenem hog nézzen utánna, rengetegen kiszámolták már ezt átlag mosószerrel, figyelembe vették a vízhasználatot, az áramot, stb: így is meg lehet spórolni kb. 200.000ft-t. Rá lehet keresni a neten, átlagokkal számolnak a pelenkamárkát, a napi pelusszámot és a szobatisztaság elérését illetően is. Szerintem megéri több okból is, akit érdekel nézen utánna, én erre mindenkit csak biztatni tudok. Nem mellesleg vannak már gyönyörű pelusok... de ez nem ide tartozik.

2012. jún. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!