Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha ulve 22hetesen...

Normális ha ulve 22hetesen szinte kozvetlena huvelyem felet érzem a baba rugásait?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen!!:)

Roppant kellemetlen tud lenni, én 1. babánál hosszú ideig éreztem a, a 2-nál már kevesebb ideig. Szerintem a méhszájhoz van köze, meg hogy még nem fordul be a baba, és alul a lábaival vagy akis kezeivel "kotorászik"

2012. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs, buta szó h kotorászik, inkább ott mozgatja lent őket.
2012. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszike...hát eléggé kellemetlen, még a végbelemnél is érzem:-)...
2012. jún. 14. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Az sajnos,kellemetlen, de napok, hetek kérdése és elmúlik.
2012. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok mint te. Én is 22 hetes vagyok, és nagyon kellemetlen tud lenni. Én is érzem a hüvelyben, a végbélben. Remélem elmúlik ahogy nő a babó.

Boldog babavárást neked!

2012. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszike a választ, neked is boldog babavárást, apropo, neked nincs véletlenul erosebb folyásod mint edig?koszi elore is a választ
2012. jún. 14. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
De most 1-2 hete kicsit erősebb. Neked fiú vagy lány babád van? Nekünk kisfiunk lesz. 3. babó.
2012. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekunk is kisfiunk lesz, elso babánk:-)...még minden olyan furi, nemtudom h melyik hétben mire számítsak, ugy megijedtem ettol a folyástol is, azthittem h szivárog a magzatvizem...de gondolom h az kicsit nagyobb mennyiségu lenne,nem?
2012. jún. 14. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt észre fogod venni ha a mgazatvíz folyik. Én az első terhességem alatt jártam így. Bementem a korházba, de mondták, hogy csak erősebb hüvelyi folyás volt. Amikor a magzatvíz elment az jóval több volt, és az összehúzódások alatt folyt. Ne aggódj.
2012. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!