Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok türelmetlen a...

Miért vagyok türelmetlen a férjemhez?

Figyelt kérdés
A férjem egy nagyon jó lelkű ember, sosem ártana nekem. Mégis bántom őt, szavakkal. Kérdőre vonom, hogy miért ilyen sokára jött a munkából, most megint miért megy el stb? Akkor nem is látom hogy rosszat tettem csak utólag! Nem akarom őt bántani hisz meg sem érdemli, kisbabát várunk lehet hogy emiatt van ez? Bármikor számíthatok rá éjszaka közepén ha elküldöm a boltba mert megkívántam valamit rohan és ide hozza nekem. Félek ha továbbra is igy folytatom elhagy! Ez a terhesség miatt van? Más volt már így?
2012. jún. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt kb.

Januárban szültem. Mindenért lehurrogtam szegényt, pedig semmiért nem volt hibás. Semmi nem volt jó amit csinált, nekem akkor semmi nem volt jó...

2012. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mizuzizu92 ***** válasza:

Szia Hát ha előtte nem csináltál ilyent, akkor nagy valószínűsége a babásodás miatt.

Nekem is ilyen volt az elején mondjuk annyi hogy nem vagyok kívánós így megúszta az éjszakai boltozást , volt már olyan mért nem így csinálod miért úgy , nekem hamar elmúlt ez

üdv 31 hkm

2012. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért szerintem nem szabad mindent a terhességre fogni. Észrevetted, hogy ez van, tegyél ellene, fogd vissza magad egy picit. Ennyire egyszerű.
2012. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!