Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 5 hónapos kismama...

Mit tegyek? 5 hónapos kismama vagyok és nem tudom mit tegyek, hogy a férjemmel való jó kapcsolat ne menjen tönkre! Nagyon szeretjük egymást, de én félek.

Figyelt kérdés
Félek, hogy tönkre megy a kapcsolatom. A párom szüleinél lakunk és mindenbe beleszólnak már. Nemtudom mit csináljak. Nem bírom tovább őket.Már lassan ott tartunk, hogy ők nevelnék fel a mi kisbabánkat, amit nem hagyok!!! Az én szüleimhez a párom nem szívesen költözne.Ezért inkább ezt hagyom mert nem akkarok veszekedni emiatt.
2008. nov. 7. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen nehéz,én is voltam ebben a helyzetben.Egyszerüen nem is nagyon lehet mit tanácsolni.A legjobb az lenne ha külön költöznétek.Egyébként a párod is hozhatna annyi áldozatot,hogy anyukádhoz menjetek,hogy te jol érezd magad.Türelmesnek kell lenned a párod szüleiddel,de nem kell mindent rájuk hagyni.Igenis mond meg a véleményed ha valami nem tetszik.A pároddal pedig ha igazán szeretitek egymást nincs ami tönkre tenne egy kapcsolatot.
2008. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszéljed meg vele, mert ezzel nagyon elfajul a helyzet.

Van időd higgadtan , fokozatosan előadni a problémádat, többekközt igazad van és mondd meg nyugodtan anyósodéknak, hogy megvan a te kis képzeleted, hogyan neveljétek a gyereket, ők már bizonyítottak, hogy tudnak gyereket nevelni, mert hiszen itt a párod, de köszönöd ha valami nem megy majd hozzájuk fordulsz először.

Na igen és sajnos az a tapasztalat a körökben, hogy az együttélést le kell korlátozni, tehát külön kellköltözni!

Biztosan nehéz, de vetsd fel a témát és én drukkolok, hogy sikerüljön, mert nem fog menni megváltoztatni azidőseket és nagyon akaratosak, ragaszkodnak a véleményükhöz, ezzel pedig nem lehet együtt élni.

2008. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikbe szolnak bele pontosan? Szerintem beszelj anyosodekkal, meg a paroddal is. A parod meg lehetne veled megertobb, hisz foleg hogy most terhes vagy, baromira nem hianyzik neked a stressz, idegeskedes.
2008. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a lányom születése után mi is anyósnál voltunk 3 hónapig.senkinek nem kívánom.már az első nap elakartam válni a férjemtől mert az anyós amibe csak tudott belekötött,utálaskodott és még sorolhatnám.a gyermekem látta ill.hallotta kárát a sok vitának,kiabálásnak.aztán sikerült az új lakásba elköltözni és azóta minden csodálatos.amúgy imádtuk és imádjuk egymást a párommal.
2008. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszkat.

Amibe beleszólnak: - nem táplálkozól tudatossan, hova menntek, miért menntek, minek menntek, minek veszed meg ezt, a cigifüst amit ha én belélegeznék nem ártana, DE IGEN ÁRT!!! nem mész eleget, minek főzöl ilyet, milyen olajszag van, koszos a tűzhely, ne legyél kívános, fogd vissza magad a kajaügyileg, mit urgáltatod a párod .........sorolhatnám még.

A lényeg, hogy semmi sem úgy van ahogy ők gondolják.

2008. nov. 7. 16:43
 6/14 A kérdező kommentje:

sajnos nemtudunk hitelt felvenni....

válság is van....

albérlet meg drága :(

2008. nov. 7. 16:46
 7/14 anonim ***** válasza:
úr isten!te is kifogtad az anyóst!amíg ott laktok addig nem leszel nyugodt főleg ha a babád is meglesz.4.válaszoló voltam
2008. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek. Beszelj a paroddal, hogy az allando cseszegetestol nem fogod magad jobban erezni. Igenis vedjen meg teged ebben a helyzetben. Aztan beszeljetek kozosen a szulokkel. Szerintem a legjobb, ha mindannyian tisztazzatok a problemakat. Ha nagyon szeretitek egymast, akkor emiatt nem mehet szet egy kapcsolat.
2008. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A párom megvéd és én örülök neki, de egy csomó olyan dolog akkor történik amikor nincs itt velem. Na és akkor mindí elmesélem neki, hogy ez volt meg az volt. Én mindíg kiakadok mert már unalmas, hogy olyan leszek már lassan mint egy árulkodós kisgyerek.
2008. nov. 7. 16:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet mégis inkább jobb lenne a Te szüleidhez költözni, ha ott nyugalmad lenne, szerintem ez a minimum amit megtehet a nyugalmad érdekében. Inkább alkalmazkodjon ő hozzád, hiszen most Ti vagytok a legfontosabbak.

Átérzem a bánatod, az én anyósom is gonosz. Nem értem legalább ilyenkor hagynának minket békén.

Boldog babavárást: 34 hetes kismama

2008. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!