Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 19 hetes vagyok, és...

Kismamik! 19 hetes vagyok, és azt hallottam, hogy hátsó fali lepénynél kevésbé érezni még a mozgásokat! Igaz ez? Miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha jó helyen tapad, minden lepény a hátsó falon van. Szerintem nincs összefüggés, max annyi, hogy ha hátul van a lepény is, a baba elsődlegesen azt rudgossa, ezért lehet később érzed a mozgását. Én nem vagyok vékony, és a ducikra is azt mondják, hogy későn érzik-ellentétben a vékony nőkkel-én mégis éreztem már a 17. héten, sőt a 15.en is, csak akkor még nem tudtam, hogy az az, csak visszagondolva:-)
2009. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Pontosan a hátsó fali lepénynél lehet előbb érezni a mozgásokat!Mert ahogy a baba mocorog,a hasfaladat éri a rúgás közvetlen.

A mellső falinál lehet később érezni,mert ott meg úgy van,hogy a hasfal és a méh között helyezkedik el a lepény,és így letompulnak a mozgások.

2009. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak tökéletesen igaza van! A mellső falinál érezni később. A neten sokk cikket találsz erről, írd be a google-ba :-)
2009. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondták,hogy az első falinál később fog érződni.sajna nem is éreztem még.17+6 hetes
2009. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!