Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vírusos hasmenés utáni diéta,...

Vírusos hasmenés utáni diéta, mit és meddig? Recepteket várok.22h km.

Figyelt kérdés
A 4. napon túl vagyok. Ma már főtt rizset ettem, tegnap főtt burgonyát, kekszet. Mikor ehetek "normális" ételeket, és írnátok diétás recepteket? (folyadékpótlás megvan, tejtermék kizárva)
2012. jún. 15. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Reszelt alma is mehet keksszel. Szerintem egy kis natúr -sós csirkehusit is ehetsz. Talán a sárgarépa is rémlik. Az almár meg is párolhatod, fő a változatosság:) Többször keveset. Én ennyit tudtam segíteni, ha ez az volt.
2012. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az utolsó hányós-fosós nap után pár napig kell enni ilyen felépítő ételeket amiket írtál, majd fokozatosan kibővítheted majd zöldésgekkel, gyümölcsökkel. egy hétre rá már nyugodtan ehetsz könnyű normál ételeket (nem zsíros, nem nehéz).

ezekre nagyon recepteket nem tudok ajánlani, mert azt gondolom, hogy a legjobb ha párolva eszed őket és kiegészíted majd kevés zsiradékkal.

nekem 14 hetesen volt egy gyomorrontáson (kórházba is kerültem infúzióra), így jártam el és hamar rendbe is jöttem!


jobbulást neked !


22hkm

2012. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma már a 6. napnál tartok. Tegnapi menüm: reggelire pirítós+ 1 szelet csirkemell sonka és 1 reszelt alma, tízórai 1 banán, ebédre barna rizs párolt hallal, vacsora pirítós+csirkemell sonka. Még nem kemény a székletem teljesen,de nem is híg. Rengeteg citromos teát iszom mellette cukor, méz nélkül. Bocsi, elég gusztustalan, de nem tudom máshogy leírni. Szóval javulok, de még nem merek mindent enni. Köszönöm a hozzászólásokat. Jó egészséget mindenkinek!
2012. jún. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!