Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok az olyan férfiró...

Mit gondoltok az olyan férfiról, aki választás elé rakja a nőt, hogy ha nem veteti el a gyereket akkor elhagyja?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló mellett estem teherbe. Munkám nincs, nemrég léptem ki az iskolából, majd volt egy napi 8 órás melóm 2re voltam bejelentve, de nem vagyok GYED jogosult, csak GYES-t kaphatok. A párom dolgozik, de folyamatos tartozásai vannak, így a bankok vonnak. Kb 60ezer amit a végén megkap. Rengeteg helyen próbálkoztam, munka még mindig semmi. De képtelen lennék elvetetni a gyerekem, már most szeretem. Tanácstalan vagyok.
2012. jún. 16. 11:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy ha egy férfi szeret egy nőt, akkor kitart mellette és eszébe sem jut cserbenhagyni. Zsarolni meg eszébe sem jut, ha a saját gyereke "életéért cserébe" együtt marad a nővel akkor az a férfi nem szereti a nőt.

Bárhogyan is döntenék a helyedben, a férfit azonnal elhagynám az biztos!

2012. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
*bocs a szóismétlésért de felhúztam magam ezen a kérdésen egy picit.
2012. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi a véleményem: egy undorító mocskos patkány az, aki abortuszra kényszeríti a nőt. Ha érdekel egyébként, én 20 éves vagyok, dolgoztam másfél évet, a terhesség alatt olyan rosszul voltam, hogy képtelen voltam bejárni dolgozni, elmentem táppénzre. Közben a munkáltató elküldött, mivel határozott idejű szerződéses voltam. Szóval így most én is csak a Gyest kapom illetve a családi pótlékot. Párom dolgozik, de mivel épp építkezünk, sok nem marad a havi fizuból, kb 60 ezer, ahogy te is írtad! + ugye a gyes meg a csp. Persze ez kb 2-3 hónap és jobb lesz, akkorra befejeződnek a munkálatok. És megvagyunk így is, van egy csodálatos 5 hónapos babánk, akinek mindent megtudunk adni!
2012. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
semmi baj, én is kivagyok most rendesen. Nem gondoltam róla, ha valaki szeret valakit tényleg akkor bizonyosul meg, ha nem csak jóban, de a nehéz helyzetekben is...
2012. jún. 16. 11:45
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Akár megtartanám a babát, akár nem, nem maradnék ezzel az emberrel. Akinek ilyen a lelke, nem lenne a társam.
2012. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Mi is tele vagyunk kölcsönökkel, a gyerekek mindent megkapnak, mindent!

Most várom a harmadikat.

Nekem a párodról nincs véleményem :S

28 hkm

2012. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
45%

A pasit elküldeném!

De ne haragudj, ha te szinte semmit nem keresel, ő meg 60 ezret, miből akarod felnevelni?

Ebből két ember nem nagyon jön ki, nemhogy egy gyerek!

2012. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
63%
Had menjen!Jobban jársz.a babát meg tartsd meg,ő nem hagy el soha.majd találsz olyat aki így gyerekkel együtt szeret,elfogad.ez így nem jóban rosszban kapcsolat.akkor meg mi értelme.
2012. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
43%
Ha megszüli, akkor kap gyest és családit is. Igaz hogy kevés de jóval több mint a semmi!
2012. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

7.válaszolónak.

Sajnos a mai világban minden megtörténhet,aki úgy lesz terhes hogy minden anyagi körülmény rendben van,a férje akkor is elveszítheti a munkáját.én pl nem minibál bérre voltam bejelentve hanem jóval többre...így is az a pénz amit havonta kapni fogok esetleg pelenkára elég lesz...Attól még nem vetetném el a babát,vmit kitalálnék kérnék segítségek szülőktől inkább,de a babát mindenképp megtartanám.a pasimat dobnám menjen amerre lát!

Egyébként megkérdezhetem a kérdezőtől hogy hány éves vagy?

2012. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!