Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik terhessegi hetig...

Hanyadik terhessegi hetig ajanlatos 3/4D UH-ra menni? 33+4 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom , hogy a 12.-32. hétig de szerintem ha még mostanában elmész tudnak jó 4D-s UH-t csinálni.Ahova én megyek majd ott a 12-32. hétig mondták és írják.Ha voltál már ilyen UH-n akkor biztosan tudod,hogy telt hólyaggal érdemes menni és előtte egy csokit megenni ,hogy éber legyen.30+4hetes km .
2009. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a 33 héten mentem,és már nem tudtak mutatni szinte semmit,szép nagy volt. :-)

De legalább biztosra megmondták,hogy kislány lesz.:-)

2009. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sziasztok!

koszonom szepen a valaszokat!regebben meg az volt a problema, hogy tul fiatal terhes voltam, es varakozni kellett, amig betoltok egy x hetet, most meg mar tul ,,idos,,:)amugy mar voltam 2x, 22 hetesen es 25 hetesen.nekunk minden doki biztosra allitotta hogy kislany. csak meg kivancsi volnek most az arcocskajara, de mar kivarom amig eloben meglatom.

2009. júl. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!