Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg rokon. Nem lehet semmi...

Beteg rokon. Nem lehet semmi probléma?

Figyelt kérdés
Egyik sógorom heti több alkalommal is benéz, és elég sokszor hozza a most betegeskedő lányát is. (Nem tudom mi a baja, köhögni köhög az biztos.) Én viszont a 13 hetes kismami vagyok. Nem okozhat problémát, ha együtt vagyunk? Olyan izé mindig kerülgetni, kimenni ha bejön a szobába ahol épp vagyok.
2012. jún. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkaphatsz bármit a buszon, a boltban, bárhol. Persze ha zavar, kérd meg, hogy ne hozza. De azért a ha te elkapod, az nem megy át a babába!!
2012. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úristen,nemár,azért kimész a szobából,mert szerencsétlen kislány bemegy. ennél kényelmesebb lenne már,ha fogod magad és megkéred az anyukát,hogy amíg beteg a kislánya ne hozza.
2012. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg velük, h addig ne hozzák a kislányt, míg beteg. Nekem is van egy 4 éves kisfiam, soha nem viszem kisgyermek, vagy terhes nő közelébe, mikor beteg, ez sztem alapintelligencia, arról nem is beszélve, h miért nem bírnak megülni a seggükön, ha beteg a gyerek. Annak pihenés kell meg otthoni légkör.
2012. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!