Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen lehet rövid távra...

7 hetesen lehet rövid távra (1,5 óra) repülőre ülni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 1. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet. De az orvosodtól kéne megkérdezni, hogy nektek lehet-e.
2007. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És a repülötárs. is kell igazolás a dokitól hogy mennyi idös terhes vagy és hogy repülhetsz-e.
2007. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az elso repuloutad,akkor kerd ki az orvos tanacsat, , kulonben repulogepen mar nem egyszer szultek is,szerintem maga a repules nem lehet akadaly.
2007. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem fogalmaztál pontosan. 7 hetes terhes vagy, vagy pedig a gyermek 7 hetes? Szerintem 7 hetes terhességgel lehet repülni, de kérdezd meg az orvosodat. Hét hetes gyermeket viszont még nem ajánlatos repülőn vinni.


A másik kérdés az, hogy sportrepülőről, vagy nagy utasszállítóról van szó? Az utasszállító a gyermek szempontjából biztonságosabb, mint egy 4-10 fős kis gép. Én először kb. 1,5 éves korában vittem a fiamat sportrepülővel. A feleségemmel ült hátul (aki fél a repüléstől) és néhány manőver után bepánikolt, na ez átragadt a fiamra is és le kellett szállnunk. Azóta nem viszem a feleségemet :-).

Tehát az én tapasztalatom az, hogy a gyerkőcök - legyenek akár a pocakban, sokkal strapabíróbbak, mint mi felnőttek.

2007. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, én is repültem terhesen, igaz, hogy akkor már 3 hónapos voltam. De csak a legvégén nem szabad repülőre ülni, azt is csak azért nem, mert a stresszhelyzet, meg ilyenek. És ciki lenne, ha ott indulna meg a szülés. Most még egészen nyugodtan repkedhetsz. Viszont a mágneskapukat kerüld el, szólj a biztonságiaknak, hogy terhes vagy, akkor kézzel átnéznek (törvény írja elő, hogy nőt csak nő motozhat meg, szóval ne aggódj, nem leszel letapizva).
2007. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!