Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Repülőre ülni szabad terhesen?...

Repülőre ülni szabad terhesen? 23 hetesen mennék Spanyol országba.

Figyelt kérdés
Van aki repül terhesség alatt? Gondolom úgyis a doki mondja meg, de kíváncsi vok, én veszélyeztetett vagyok, mert bevérzett a lepény, de már rég felszívódott.
2011. febr. 15. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában a 20. hét körül szabad, de a te esetedben kétséges.
2011. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 24 hetesen repültem Rómába, de nekem semmi problémám nem volt.
2011. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Légitársasága válogatja, először is olvasd el a tájékoztatójukban, hányadik hétig szabad orvosi igazolás nélkül repülnöd. Ha az orvosod szerint nincs problémás terhességed, nyugodtan utazhatsz, igazolás nélkül is, a légitársaság szerint feltüntett hétig. Utána az ő irásos igazolásával addig, amíg a légitársaság ezt vállalja.

Legtöbbször én eddig 26. hetet láttam, de volt már olyan fapados társaság, akik 26.-30. hét között is vállalják, ha van orvosi igazolásod.

Én többször replültem az utolsó pillanatig, semmi gondom nem volt.

2011. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, Malév pl. 28. hét után kér igazolást: [link]


Az előbb a 30. hét helyett 40.-et értettem, csak elírtam.

2011. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szilveszterkor voltam Teneriffén,22 hetesen repültem oda, két hét múlva vissza. Négy és fél órás út, semmi gondom nem volt. Mi az Air Berlinnel utaztunk, ők viszont csak a 28.hétig engednek repülni. Én is kikértem előtte a doki véleményét, de te is mindenképpen beszélj vele.
2011. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia


En 23 es 25 hetesen is repultem (angliabol haza majd vissza).

En is veszelyeztetett voltam, de engedelyeztek a repulest.

Azt mondtak, hogy a 30. het utan viszont Nekem mar nem tenne jot.

2011. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha az orvosod is fejet hajt rá egész nyugodtan,én amikor kismama voltam a legutolsó utam 34 hetesen volt :-) milánoba .annyi hogy erösebben rugdosott a drágám.amikor megszületett a kisfiam 8 hetesen repültünk ggyütt ,és semmi nem volt jol birta nagyon :-)
2011. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem engedi az orvos :)
2011. febr. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!