Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen terhesen ülhetek...

Hány hetesen terhesen ülhetek repülőre? Angliában élek, kb 29 hetes terhes leszek amikor hazatudok menni családlátogatásra. Szeretnék otthon tölteni 1 hónapot. Ami azt jelenti h olyan 33 hetes lennék amikor ujra repülőre kellene ülnöm.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nincs semmi problemad, nyugodtan repulhetsz! en 27 hetesen mentem es 29 hetesen jottem vissza. elotte termeszetesen be kell szerezned orvosi igazolast, hogy semmi akadalya annak, hogy felvegyen a legitarsasag a gepre! enelkul a te korodban mar nem utazhatsz egyik tarsasaggal sem!

jo utat es boldog babavarast!

jo tanacs: ha van ra modod menjel el agy 4d-s babamozira otthon(osszesen 40-50 font korul van) angliaban ennyiert rad sem neznek! raadasul pont jo idoben is lennel hozza!

2010. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adott légitársaságot kell megkérdezned, hogy hány hetes korodig ülhetsz náluk repülőre. A terhességi korodról vinned kell egy igazolást is, ami legyen nálad. Aztán vagy kérik, vagy nem.
2010. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En akartam repulni, szinten Angliabol haza, a wizzair nem enged 32 hetes terhesseg utan repulni, ugyhogy mindenkeppen kerdezz ra. :(
2010. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elso valaszolo vagyok, en is wizz air-rel utaztam. ezt onnan masoltam be neked!

Állapotos nők

A várandós nők a terhesség 34. hetéig utazhatnak, szállításukat ezt követően megtagadjuk. A Wizz Air kimondottan javasolja, hogy a terhességük 28. hetét betöltött nők kérjék ki orvos véleményét az utazás előtt. A Wizz Air nem vállal felelősséget a várandós nők és/vagy magzatuk légi utazás során vagy annak következtében beálló egészségkárosodásáért

meg annyit, tolem oda is vissza is kertek az orvosi igazolast!

2010. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, es az orvosi papirjaidat is, az eddigi osszes vizsgalati eredmenyeddel vidd haza magaddal!
2010. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!