Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állapotosan a strand tiltott...

Állapotosan a strand tiltott dolog?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tiltott,csak egyáltalán nem ajánlott.Nagyon sok fertőzésveszély léphet fel.Inkább kerüld,az a biztos.
2012. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azért nem járok, mert ilyenkor amúgy is legyengül picit az immunrendszer, nagyon könnyű összeszedni egy jó kis makacs hüvelygomás fertőzést :(


Én sajnos pár éve is pont egy strandon kaptam, rettentő nehéz volt kikezelni, állapotosan még egy ilyen nem hiányzik.

Azóta csak tisztább tavakban fürdök, de most, hogy babát várok azt is kihagyom.

2012. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy hablagy az egész, aztán terhesen belementem a Balcsiba, végig gombás fertőzésem volt utánna, inkább csak a napozz és zuhanyoztasd magad.
2012. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék be, sőt a napozást is kerülöm, főleg kánikulában. Olvasgatás árnyékban, ennyi a nyár, meg persze alkoholmentes sör jó hidegen és jégkrém :-) meg a lényeg: izgő-mozgó gyönyörűség a hasamban!
2012. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden terhességem alatt strandoltam, soha nem volt semmi gondom. A dokim pl. az úszást kifejezetten ajánlotta, az utólsó pillanatig, mert nagyon is jót tesz.

Ha nincs veled probléma, nincs kinyílva a méhszájad, akkor mehetsz nyugodtan.

2012. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gabka77!Megszületett már a harmadik babád!Gratulálok a gyerekeidhez!:)

2 gyerekes anyuka és 37 hetes kismama

2012. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!