Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet, hogy olyan érzés...

Ez mi lehet, hogy olyan érzés van bennem, hogy nem akarom, hogy kibújjon?

Figyelt kérdés
Valahogy nem akarok elvállni tőle.... tiszta agyrém... ha nem rakom ezt helyre magamba kemény egy szülésem lesz....
2008. ápr. 28. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez nem agyrém...de azért inkább gondolj arra, hogy végre megpillanthatod, magadhoz ölelheted, megpuszilhatod, szeretgetheted és minden pillanatban mellette lehetsz mert szüksége van rád...te leszel neki a legfontosabb, az ANYUKÁJA!!Ez a legszebb dolog a világon! Próbáld így felfogni!Könnyű szülést kívánok!
2008. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ez normális érzés, mindenkinek van, csak nem mindenki vallja be magának.Arra gondolj, ha kibújik sokkal nagyobb lesz közöttetek a kötelék, és még inkább a tiéd lesz, mert akkor már megérintheted, és puszilgathatod, amikor csak akarod.A gondolataid nemfogják befolyásolni a szülést.Ne aggódj.
2008. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bennem egyáltalán nincs ilyen,sőt,én alig várom,hogy kibújjon a kis boszorkány,mert már nagyon nehéz vele egy testben.Mindkettőnknek egyre kevesebb a helye,és ezért rendszeresen vannak összetűzések,amiket többnyire ő nyer.Tudom,hogy ő is kis szeretne hamarosan jönni,csak arra kértem meg,hogy egy 1,5 hetet bírjon még ki odabent,mert addig dolgom van,de utána az első adandó alkalommal hajlandó vagyok megszülni.Mivel ő is teljesértékű anyukát szeretne,így azt hiszem megfohadja a kérésem.
2008. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen érzéseim főleg amikor simogatom a pocim és ő mocorog a kezem alatt,amikor komunikálunk a pici kopogtatásokkal.Ez az első babám és olyankor rámtör az az érzés ,hogy ezek olyan dolgok amik csak a kettőnké ,és ha megszületik akkor már osztoznom kell másokkal is ,de ettől függetlenül már alig várom hogy a karomban tarthassam,lássam ahogy az apukája szeretgti őt - mert ő kijelentette hogy sokkal joban fogja szeretni mint én :) és ezek is legalább olyan nagyszerű dolgok lesznek ...szerintem. Mert az anyaság a legjobb dolog a földön akár kint akár bent van a bébi.
2008. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fog hiányozni a pocakom, nem fog bennem lakni senki pedig milyen jó érzés....

Viszont- utána a kezemben tarthatom azt a kis életet akivel eddig egy testben éltem és eggyértelműbb reagálásokat kapok és alig várom,h ogy rám mosolyogjon.Szerintem, hogyha ebbe belegondolsz azonnal elfejted ezt az érzést.A saját gyermeket a szemedbe néz és rád grimaszol...isteni :oD

2008. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanilyen érzésekkel voltam a babám iránt és állítólag ezért sikerült túlhordanom.Próbálj meg arra gondolni,hogy milyen jó lesz ha már a kezedben tarthatod és egymás szemébe nézhettek.Hidd el,sokkal jobb,mint a hasadban érezni. A kisfiam most múlt egy hónapos,az első babám és nagyon erős kötődés érezhető közöttünk.Én a szülés után 3 hétig attól voltam depressziós,hogy nincs a hasamban és máig érzem a rúgásait a hasamban ott ahol a lábacskái voltak. Ez a 3 hét nem tett jót sem a babámnak,sem nekem, és valószínűleg ezért ment el a tejem is. Próbálj meg másképp hozzá állni a terhességedhez,ne a "magzathoz" ragaszkodj,hanem a születendő gyermekhez.Én legközelebb biztos megpróbálnám.

Sok sikert és szép szülést kívánok!

2008. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!