Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3 hét alatt szülés után...

Ha 3 hét alatt szülés után még nem ment egészen vissza a pocakom, akkor az már így marad?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérded? Ne haragudj, h ilyen nyers vagyok, de ez mindenkinél más. Lehet, h így marad, de valószínűleg még hónapok múlva is alakuni fog.

Nyugi!

Én 1év után kezdtem visszanyerni a régi alakom. Még mindig van rajtam vagy 4kiló plusz, de ezzel már tök jól elvagyok. Főleg, h tudom, h még akarunk több babát is, és mire lefogynék újra felszedek magamra.

2012. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem is még alakulhat...

az biztos, hogy "munka" nélkül már nem lesz olyan, mint régebben. úgy értem, rá kell gyúrni majd a hasra.

nekem hetekig "húzódott" visza a pocim, szépen lassan. én császárral szültem.

2012. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 3 héttel szülés után akartam venni egy nadrágot, de a 38-as nem volt jó rám, nagyobb nem volt. 1 héttel később visszamentem, mert nagyon tetszett,és éreztem, hogy "összébbmentem". Akkor már 36-osra esett a választás, és két színben is vettünk. Lentebb fog menni még szerintem!
2012. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rajtam 8 kiló plusz maradt, és borzasztóan zavar, sajnos nagyon utálok a tükörbe nézni :((((((. Bocsánat, tudom, hogy nem kéne, hogy központi kérdés legyen, de akkor is nagyon zavar. Kórház óta már lement 2 a plusz 10hez képest, szerencsére tejem van, még sok is.
2012. jún. 19. 04:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 19 hónapja szültem, de még mindig van hasam meg sajnos lóg is. Bár ikreket hordtam ki, akkor is nagyon zavar.

3 hét még iszonyú kevés, de ha nem hagyod el magad és törődsz magaddal, diétázol, vagy ráérő szabadidődben kicsit tornázgatsz, hamar le fog menni, ne aggódj.

2012. jún. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező.Az a +10kiló az a saját hízásod.Ha laposabb lesz a pocakod is +10kilót híztál a baba mellé,ezzel nem tudsz mit tenni.A szoptatás fogyaszt állítólag,és később majd le sportolod.Most a babával törődj az az első,mellette meg figyelj az étkezésedre.
2012. jún. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jajj, Te Drága... Gondolj már bele, hogy 9 hónapig alakult, "bővült", nyúlt a szervezeted! Mégis mit gondoltál? Hogy majd kibújik a baba és minden a régi? :) 3 hét után ne várj csodát! Én 13 kg-t híztam terhesség alatt, amúgy alapból nem is érdekelt, mert teljesen a babámmal voltam elfoglalva. Fogalmam nincs, hogy szülés után hány kiló voltam. Azt tudom, hogy fél év múlva mértem magam, akkor már kilóban annyi voltam, mint szülés előtt, viszont a hasam még mindig löttyedt volt. Újabb fél év múlva már a hasam is visszafeszült. Aztán még fogytam 6 kg-t, a hasamon pedig látszottak az izmok, amik sohasem. Soha nem voltam jobb formában, pedig nem fogyóztam, nem diétáztam, nem tornáztam. Szoptattam, ettem mikor tudtam és a gyerekem után rohangáltam. Ráérsz még az alakod miatt aggódni! :) Ha majd 1 év múlva is rosszul érzed magad, akkor már aggódhatsz, hogy esetleg úgy marad a hasad! :)

Addig is boldog babázást!

2012. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok, ha híztál Kedves Kérdező, akkor majd akkor megy vissza, ha lefogysz! :))


Én a terhesség alatt inkább fogytam, mert nem bírtam semmit enni, szülés után meg egy betegség miatt még pluszban az első két hétben. Ezért a hasamon pusztán annyi plusz volt, ami a "tágulás" miatt, ezért írtam, hogyha a méhedről van szó, az még bőven mehet!


Fogyni meg ráérsz szopi után! Nyugalom!:)

2012. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, hiztam, mert akkor is a baba volt a fontos, hogy ne legyen hianya semmiben. Többre számítottam, hogy lemegy a kórházban :((((. De inkáb a fenekemre híztam, a hasam meg inkább olyan plöttyedt, ezért kérdeztem, hogy ez még változni fog-e.
2012. jún. 19. 09:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj, na lehet nem így értetted, de nekem is a baba volt a fontos, nem azért fogytam, mert fogyóztam!:)


Tényleg ne keseregj, hiszen most valóban ő a legfontosabb, ez pedig le fog menni. :) Nyugalom, tuti, hogy jól nézel ki! :)

2012. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!