Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt a 18. kerületben?

Kombinált teszt a 18. kerületben?

Figyelt kérdés
A védőnő mondta, hogy régebben a 18. kerületi kismamákat ingyenesen tesztelték kombinált teszttel. Tud erről valaki valamit?
2012. jún. 19. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.Már sehol nem ingyenes a teszt.A down kór szűrés 3vérvételes vizsgálata kb az év elejétől nem jár már ingyen,hanem összesen vagy 60ezer,ahol én láttam honlapot.Régen meg mindenhol ingyen volt.
2012. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom régen hogy volt, sőt most is magánrendelésre járok. Ott 28 vagy 30 ezer forint volt nekem az integrált teszt. 12 hetesen egy genetikai ultrahang+egy vérvétel, azután 18 hetesen ismét vérvétel.
2012. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!