Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szétkürtölnéd (fészbuk, iwiw,...

Szétkürtölnéd (fészbuk, iwiw, stb) vagy bárhol máshol a kb 4-5hetes terhességedet mondjuk úgy, hogy felraksz egy pozitív terhességi teszt-es képet?

Figyelt kérdés
Ma láttam az egyik ismerősömnél, kb 4-5hetes, tökre kiakadtam rajta. :) Én kivártam volna a 12hetet....
2012. jún. 15. 20:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
én 11 hétnél járok, de még anyumék sem tudják, biztos nem kürtölném szét! majd a 12 hetes uh képet már lehet ki fogom tenni, ha odahaza is tudják már a babócát :)
2012. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem raknám ki, főleg nem akkor, ha a rokonok még talán nem is tudják, hogy képben van a trónörökös!


4D-s képet raktam fel egyedül egy darabot facebook-ra és akkor tudták meg a távolabbi ismerősök, barátok, hogy babát várunk.


Valamint a születésénél készült első leápolt, felöltöztettet képet raktam fel a lányunkról. Ott mindenki gratulált, hatalmas volt az öröm :)


Amint hazajöttünk, szabadidőmben csináltam egy oldalt, ahová azóta is felrakom a lányunk képeit.


Viszont pucér és egyéb intim képeket nem rakok fel sehova sem.

Azt sem tudom megérteni, hogy miért jó, ha valaki felrakja a gyermeke sz@ros pelenkáját és egyéb testrészeit a netre?! Ráadásul közösségi oldalra ...?!


Nem régen egyik ismerősöm rakta fel a 21 hónapos fiáról a képet, ahogy fogja a kukacát.

De már találkoztam olyan intim gyermekről készült képpel is az ismerőseim között, ami felkerült egy napisz@r c. oldalra is.

2012. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tenném fel. Esetleg később a teszt fotót és uhképet.

Én a 33. hétben járok, de nem tettem fel sem uh képet, sem pocakfotót.

Ha meglesz a kicsi, teszek fel fotót, mivel a nagyról is van.

33hkm

2012. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Semmiképp sem, bármi jöhet még...
2012. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Anita8401 ***** válasza:
100%

Szia mi a 8 hetesen mondtuk el a családnak mert megvártuk míg biztosan lesz szívhang :-)) .

A facebookra pedig most a 15hetes 4D UH képet tettem fel így már a barátok és ismerősök is tudják.

Ennél hamarabb nem akartuk nagy dobra verni



15hkm

2012. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam ki, hogy terhes vagyok, a 40. héten sem. A barátraim tudják. Másnak meg semmi köze hozzá
2012. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

Kevés embert engedek fb közelbe, 60-at egészen konkrétan, csak szűk kört jelölök be/vissza. 6 hetesen ultrahang képet raktunk fel, mert akartam, hogy tudják.


A "bármi" a 40. héten is megtörténhet, nem csak a 4-5. héten, vagy 10.-en, sajnos ezt orvosként nap mint nap látom. Ezen nem múlik semmi.

2012. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, de abban sem látok rosszat ha ezt megteszi valaki. Baj nem ettől fog történni. Ha meg történik, és ő úgy érzi hogy akkor is tudja kezelni a helyzetet, akkor szíve joga.
2012. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem:) 33 hetes vagyok, akit szerettem volna, hogy tudja, annak írtam erről külön üzenetet.


És üzenném az orvosnak, hogy azért nagyon nem mindegy, mert orvosként tudhatná, hogy a spontán vetélések 70%-a az első trimeszterben történik, vagyis sokkal nagyobb az esélye a "valami történik"-nek az első 13 héten.

Bocsi az offért, de ez kikívánkozott:)

2012. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszönöm a válaszokat.

Végülis én sem akadtam ki, csak az első két percben, utána már rájöttem, hogy semmi közöm hozzá, csak tudom, hogy az ismrősömék régóta küzdöttek érte... lehet emiatt a nagy boldogság?

Minegy az ő dolguk.

Én sem raktam fel magarmról egyik terhességem során sem képeket, még UH-t sem. De ettől függetlenül örülök, ha másnál látok ilyen képeket, tetszenek nagyon, és mindig örülök egy új kisbabának!! :))

És egyébként az ő babájuknak is nagyon örülök!! :)

2012. jún. 15. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!