Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a nagy melegben voltak a...

Akik a nagy melegben voltak a terhesség harmadik felében, kihúzták a 40 hetet?

Figyelt kérdés
Én augusztus 25.ére vagyok kiírva és már most 30 hetesen nehezen viselem a meleget, kihúzom a kiírtig? Előre is köszönöm !
2012. jún. 19. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly szept 21-re voltam kiírva, 27-én született a lányom.
2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bizony kihúztam, és nagyon jól bírtam nagy pocakkal is a meleget az első gyerekemmel, most várjuk a másodikat, 16 hetes vagyok, és sehogy nem bírom a forróságot... :) Kitartás!
2012. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33 fokban szültem, 6 napot hordtam túl a kislányomat
2012. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nagyfiam július 31-én született, brutálisan meleg volt azon a nyáron. 40+6 napon indították. A kicsi augusztus 20-i, az a nyár is jó meleg volt, bár ő programcsászárral született 39+2 napon (én is aug 25-re voltam kiírva), de semmi jelét nem adta, hogy ki akarna bújni magától.


Amit tehetsz, hogy elviselhetőbb legyen, ha tudsz ne menj nagyon ki, pihengess a hűvös(ebb) lakásban. Zuhanyozz naponta többször, ha bevizezed a hajad is az is remekül hűt. Kitartás, eltelik ez a pár hét!

Könnyű szülést, jó egészséget kívánok!

2012. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Anita8401 ***** válasza:

Szia. Én a második fiamat 2005 Augusztus 12-én szültem ès arra a napra is voltam kiírva :-)) . Most várjuk a harmadikat aki December 11-én fog megérkezni de már most nagyon nehezen birom a meleget :-) . A másodikkal jól bìrtam de most nagyon szenvedek pedig még csak most java :-) .

Kitartást ès boldog babavárást :-)) .


15hkm

2012. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anita8401 ***** válasza:
*most jön a java bocsi a helyesírási hibáért :-)
2012. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én két gyerekemet augusztus 7-én szültem (nem ikrek)mindkettővel kihúztam 40.hétig.
2012. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

38.héten szültem tavaly augusztus 25.-én:)

40fok volt.

2012. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! És gratulálok nektek, remélem hogy én is kitartok :) Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket! :)
2012. jún. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!