Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIlyen gyógyszert szedtek...

MIlyen gyógyszert szedtek astmára, allergiára?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

semmilyet! :D


Növényi (vegán) étrend hatására elmúlik az asztma és az allergia is! Tapasztalatból írom!

-méregtelenítsél gyógyteával, szaunával, stb.

-a nyers növényi étrenddel lehet elérni a leggyorsabb javulást!


(korábban én is nagyon beteg voltam)

2009. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Ventolint és Neplit inhalátort használok. A terhességem 13. hetében kórházba kerültem az asztmám miatt, és akkor mondták, hogy inkább szedjem ezeket, mint hogy ne kapjak levegőt. Ott Medrolt is kaptam. Az oxigénhiány nagyobb bajt okoz a babának, mint egy gyógyszer amit a tüdődbe lélegzel be.

A méregtelenítés és a többi amit az első javasolt, nagyon jó dolog, csak nem babavárás alatt. Olyat is olvastam, hogy ilyenkor kifejezetten tilos a méregtelenítés, mert a kiválasztódó méreganyagok bekerülhetnek a baba szervezetébe.

Az asztmások 70%-ánál a terhesség alatt elmúlnak az asztmatikus tünetek, viszont 30%-nál erősödhetnek. Sajnos én a 30-ba estem bele, így muszáj gyógyszert szednem.:(

Minden gyógyszert beszélj meg a pulmonológussal és a nőgyógyászoddal is! Akkor nem lesz semmi baj.

2009. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is úgy tudom hogy többet árt ha nem szedem rendszeresen.Nekem is Ventolint írtak meg Symbicortot.Most 36 hetes vagyok és most kezd erősődni az astmám a terhesség elején tünetmentes voltam.
2009. júl. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!