Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi táppénz esetén...

Terhességi táppénz esetén minden hónapba van a 30 napos utalási határidő vagy csak az első "csúszik"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked az Oep utalja, és nem a munkahelyeden keresztül jön? Ebben nem vagyok érintett, mert én akkor kapom a munkahelyem által, amikor a fizum is jönne, de ha Oep-től jön, akkor szerintem csak az első csúszik. Legalábbis ismerőseim utána már nem panaszkodtak. Talán majd ír neked valaki, aki érintett ebben...
2009. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,mert én sem a munkahelyemen keresztül kapom...

Most várom az elsőt

2009. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 linduci ***** válasza:

Sziasztok!!

Szóval az én történetem dióhéjban:

Március 10-e óta vagyok tp-n,az elsö táppénzemet idöben leadtam az oep-nél ehez képest május végn utaltak.

Most várom a következöt amit állitólag a tb elutalt 06.29 én ami múlt hét hétfö és mind a mai napig nem kaptam meg.

Hivom a tb-t ö a postára fogja hivom a postát ö a tb-re keni.

teljesen tanácstalan vagyok én is.

Remélem ezzel senkit nem keseritettem el.

Boldog babavárást mindenkinek.

2009. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Május 4-e óta vagyok táppénzen jún. 10-én megkaptam a fizum az első 15 napra majd júl. 3-án utalta az oep is a fenmaradó összeget.De hogy most vajon megkapom-e időbe vagy megint 30 napot kell várnom az engem is nagyon érdekel...

2009. júl. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!