Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Lehetek még babám? Mit tegyek annak érdekében hogy mielőbb helyrerázódjak?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt egy abortuszom vákumos eljárással történt tünetmentesen jöttem haza,csütörtökön viszont irtóra görcsölt a hasam és vissza kellett mennem...megállapították hogy maradt bent egy kis darabka amit el kell távolítani,ez kürettel történt!Gyulladás miatt kaptam dalacin 300at.Ma jöhettem haza,de a hasam még kicsit görcsöl és néha pisilésnél is kellemetlen.Azt mondták ez természetes a 2ik műtét utáni 4napon-vérzésem sincs már.Ilynekor miért nem csinállnak egy ultrahangos vizsgálatot?Rendbe jön a méhem és a szervezetem?Lehetek még babás?Rettegek attól hogy nem sikerül-azt mondják álljak pozitívan a dolgokhoz,mert úgy könnyebben megy a gyógyulás...de a mi van ha?! nem még mindig itt motoszkál!4hét múlva megyek kontrollra.Teltileg jól vagyok,de a lelkem darabokban:(Bocsi,hogy hosszú lett kérlek adjatok valami tanácsot megnyugvás képpen
2009. júl. 6. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos erre csak az idő a megoldás!Nekem 9 hete volt missed ab.-om!De kellett 1 hónap is mire nyitott lettem a világ felé!Addig semmi és senki nem számított csak a mérhetetlen nagy fájdalmam!Nálam sem volt vérzés már másnap sem a műtét után,bepánikoltam,mentem dokihoz,ultrahang,stb,de minden rendben volt!A hasam még fájdogált 1-2 héttel utánna,de ez is természetes!Amit tudok ajánlani mert nálam nagyon bejött az ,hogy szedj méhpempő kapszulát,e-vitamint és terhesvitamint!Ezek nagyon sokat fognak segíteni.Olvass utánuk!

Ha nem darabos a vérzés akkor nincs gond,de megér egy uh.-t hogy megnyugodj!

Babád lehet még,hisz már nem olyan az eü-küret mint régen!

Idő kell a szervezetnek is,hogy regenerálódjon!

Hidd el el fog telni egy kis idő és másképp látod az egészet,ez a gyógyír!

Fel a fejjel,gyógyulj meg mihamarabb és sok sikert a következő babyhez!! :)))

2009. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj te szegeny mar miert ne lehetne,itt vagyok en elo pelda volt 1 abortuszom es 2 vetelesem es most babas vagyok 15 hetes kismami.

A korhazat feljelentenem mi az,hogy a mai vilagban nem tudnak egy mutetet elsore elvegezni es ezert teged 2* megmutenek.jarj utanna mit lehetne tenned ez erdekeben de ne hagyd semmikep.

babaval probalkozzatok minnel hamarabb mert a szervezeted meg emlekszik a terhessegre es hamarabb terhes leszel.varj meg 1-2 verzest es proba megint hamar ossze fog jonni meglasd.

minden jot es mihamarabbi kisbabat kivanunk

2009. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem márciusban halt meg a 20 hetes babám,ami nagyon megviselt. Nem könnyű ilyenkor,de ajánlanék egy fórumot,ami nekem nagyon sokat segített,jó kis csapatunk van:www.picursziget.hu-fórum-vetélés,spontán vetélés. Ha gondolod,írj oda,mindig akad,aki megvigasztal,és erőt ad. Fel a fejjel! Nehéz helyrejönni,főleg lelkileg,de hidd el,sikerülni fog! Én is rendbe jöttem azóta,és jelenleg 9 hetes kismama vagyok.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2009. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,de most megint bepánikoltam mert délelőtt nem volt vérzésem most viszont barnás és nem olyan folyós hanem olyan ragadós szerű...ez normális?Ma megyek vissza a óorházba és fogok kérni egy ultrahangot teljes megnyugtatás végett!
2009. júl. 7. 01:56
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Írd majd meg,hogy mi volt a dokinál!Szerintem minden rendben lesz nálad!

2009. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon,azt mondták a méhem kiürült és minden rendben van szerencsére!Megnyugodtam,a vérzés még tart de az orvos azt mondta 1-2nap és el fog múlni...remélem úgy lesz!KÖszönök Nektek mindent!!:)
2009. júl. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!