Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kisfalvi István tévedett...

Dr. Kisfalvi István tévedett már valakinek a baba nemét illetően? Remélem, hogy nemleges lesz a válasz! :D

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
tévedni emberi dolog...
2012. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy nem az, egyszerűen csak kíváncsi vagyok...
2012. jún. 23. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, 16 hetesen eltalálta (12 hetesen azt mondta lát valamit de nem akar tippelgetni)
2012. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Huh, nekem 15 hetesen egy másik doki azt mondta TALÁN fiú, ő most 20 hetesen lánynak "tippelte", persze biztosra nem mondta, de azt mondta lányos. :)

Csak azért kérdezem, mert már 2 fiam van és persze mindegy, hpgy a mostani baba milyen nemű, de rettenetesen örülnék, ha igaza lenne. :)

2012. jún. 24. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
3szor mondott lányt, kislány lett. Amikor még nem volt benne biztos, jelezte hogy szerinte "csajgyanús". A doki gépe korszerűbb mint egy sima sztk-s uh-gép, de ha biztosra akarsz menni, menjetek el 4D-re, ajánlom a G1 intézetet, rendszeresen hirdetnek akciót és ott fél órán át nézegetik, minden ismerősömnek és nekünk is bejött.
2012. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem ugyanezt mondta, hogy "csajos" :)

Azóta már 3 másik helyen is voltunk - tegnap pont a G1 intézetben kuponnal - és azóta is lány maradt, így elmondhatom, hogy nálam sem tévedett! :)

2012. júl. 31. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
na ugye!:-) Gratula!:-)))
2012. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nalunk a 12. Heten "pasisnak" latta, de a 16. Hettol mar lanynak. Sz is lett. :)
2016. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!