Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki bp -en a szent istván...

Aki bp -en a szent istván kórházban szült, mikor kaptátok meg a baba papírjait?

Figyelt kérdés

Én 2 hete szültem ,de még nem kaptam semmit,gondolok itt anyakönyvi kivonatra meg taj kártyára és lakcím kártyára!

Ünnepek miatt húzódik ennyi ideig vagy ez ilyen lassan megy,?A támogatások miatt lenne fontos!


2009. dec. 29. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd fel őket és kérdezz rá.
2009. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a korház intézi? Megkérdezted? Mert nem mindegyik intézi el. Van ahol neked kell.
2009. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ott intézik ,mert még a fiam születése napján jött egy hölgy be a kórházba és ki kellett tölteni papírokat és azt mondták hogy majd küldik postán,jó lenne ha már januárban kapnánk valamennyi pénzt!Köszi a válaszokat!

Már felhívtam őket,de nem tudtak mit mondani sajnos azért kérdeztem rá itt hátha valaki tudja!!

2009. dec. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!