Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Tegnap...

8 hetes terhes vagyok. Tegnap volt 2 csepp kis barnazasom. Ez baj? Vagy csak attol lehetett, h szeretkeztunk a ferjemmel (pedig ovatosak voltunk)?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt mondta a doki, hogy utána pár csepp vér az nem baj, mert ilyenkor több vér van az erekben és könnyebben sérül az érfal!

De azért kérdrzedd meg a dokidat, még eléggé az elején jársz! Jobb a békesség!

Boldog babavárárst!

39 hetes kismama

2008. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én is 8 hetes vagyok és épp pénteken voltam orvosnál ezzel a problémával, az orvos rutinosan meg is kérdezte, hogy előző nap volt e szex, mondtam igen..Azt mondta semmi baj, nagyon óvatosak legyünk, de nem kell felhagyni vele. A baba rendben van, ha tovább vérzel mint fél/egy nap akkor tényleg menj dokihoz. Nekem kb. egy napig volt a barnázás. Minden jót nektek!

2008. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem vereztem csak a tisztasagi beteten volt 2 picike csapp barna folt....

Koszi a gyors valaszokat!

2008. ápr. 29. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kb. 5 hetesen, este együtt voltunk a párommal, reggel pedig barnázásom volt, de az addig tartott, most mindketten jól vagyunk!
2008. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a második babámmal vagyok 8 hetes terhes és ahogyan az elsőnél, úgy most is minden nap van barnás színű folyásom. Nem sok, de látszik a tisztaságin. Az első bébivel úgy a 4.hónap táján múlt el. Ha többet mozgok, erőltetem magam, vagy szex után nekem is erősebb. A dokik szerint a vérbő nyálkahártyában könnyen megpattan egy-egy kisebb ér. Amíg nem nagy a mennyisége és nem kísérik görcsök, nincs ok aggodalomra. Ha legközelebb mész orvoshoz ezt is említsd meg!

Kellemes, problémamentes babavárást!

2008. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!