Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen el lehet...

6 hetes terhesen el lehet menni nögyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el lehet, de ne ijedj meg, ha még nem lenne szívhang. Kb. a 6. hét körül kezd el verni az embrió szíve, de azért bíztatót mindenképp tud mondani a doki. Ha viszont vársz egy hetet, akkor már biztosan ott lesz a pulzáció is :)

Gratulálok!

2012. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint első vizsgálatra? Terhességmegállapítás céljából? El lehet menni, de ha nincs panaszod, görcs vagy vérzés, akkor inkább várj még 1-2 hetet, mert akkor már többet lát a doki, szívhang is lesz. De ha elmész 6 hetesen és nem lesz szívhang még, akkor úgyis visszahív 8 hetesen.
2012. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
5hét6nap igy akartam irni látni fogják jo helyen van semmi mást nem akarnék tudni
2012. jún. 21. 10:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menj el, mert lehet még tényleg nem lesz szívhang, de azt is meg tudja mondani az orvos, hogy nem-e méhenkívüli (meg már talán látszik a kis babszem a petezsákban). És ez is fontos!!

Én 5 hetesen voltam, de megnyugtatott, hogy jó helyen tapad, igaz csak egy 5mm-es petezsákot lehetett látni!!

3hét múlva, 8 hetesen kellett visszamennem legközelebb, akkor már hallottam a szívhangját!!!

Boldog babavárást Neked!! :)

31hkm

2012. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze elmehetsz! általában ilyenkor csak meg állapítja tapintással, hogy a méhed nagyobb és hogy babát vársz! aztán a 7 héten elküld uhra. aztán vérvétel stb! legalábbis nálam így volt!
2012. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyopk, megelőztél! :)

Igen látnia kell, hogy jó helyen van-e!! :)

2012. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megint 4-es vagyok, nekem hüvelyi ultrahanggal nézték!!

Magán orvoshoz menj, sztk-ban tényleg lehet csak tapintanak!!

2012. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azt elfelejtettem írni, hogy nálam a 7.héten még csak a petezsák látszott, utána egy héttel újra mennem kellet, és akkor már 16mm es volt a drága!

én is Gratulálok!:)

2012. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én írtam a tapintást, én magán orvosnál voltam!
2012. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kulcsra megyek ott van UH mindenképp meg szeretném ha azzal néznék
2012. jún. 21. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!