Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes és 4 napos terhes...

7 hetes és 4 napos terhes vagyok. Elmúltak a tüneteim! Szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon durva hányingerem volt (egész nap még éjjel is).

Egy nap már csak 1x van hányingerem, de van hogy nincs egész nap. A mellem viszketett. Már abszolút nem. Nagyon jól vagyok. Hétfőn megyek UH-ra!

Már van (2 hete) 4.0mm embrió a petezsákban és szívhang is volt.


2012. jún. 21. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hány hetes voltál mikor már volt uh ? jövö héten én is megyek akkor leszek 5 hét 6 napos
2012. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, szerintem nincs semmi baj. Ha baj lenne más tünet lenne....
2012. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Talán csak arról van szó, hogy hozzászokott a szervezeted az új felálláshoz :)

Nem kell egyből rosszra gondolni, ha valaki nincs piszok rosszul a terhességtől. Nekem tüneteim se voltak, egyszer sem hánytam vagy émelyegtem, nem vizesedtem, nem fájt /viszketett a mellem stb és mindkétszer makkegészséges babám született.

Ne izgulj!!!

Gratulálok a babához!

2012. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia kereken 6 hetes voltam amikor látszott a baba és a szívhang is megvolt!
2012. jún. 21. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj :) Én 9hetes voltam,mikor minden tünetem egy csapára elmúlt,a mellfeszülés,a mensi szerű görcsök,a hányinger,minden. Nagyon megijedtem,de a 12.héttől visszatért az összes tünet,de akkor már hánytam is,nem csak hányinger volt. Aztán kb.15.héttől pedig ezek abszolút elmúltak,azóta más van :) Nyugodj meg,én is nagyon megijedtem akkor,de biztos nincsen semmi baj a babóddal :) Gratulálok a picihez! :) 25hkm

2012. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!