Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka rosszul. Lehet terhess...

Éjszaka rosszul. Lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Kedves lányok!


Pár napja éjszakánként arra kelek, hogy rettenetesen ég a gyomrom, és hányingerem van. A melleim duzzadtak, és úgy kikerekedtem. Pénteken csináltam egy tesztet, negatív lett. A menstruációm nem rendszeres, most is már 3 hónapja késik. De tavaly is így jött össze a bébi, csak sajnos az a terhesség méhen kívüli lett:-(

Volt már valakinek ilyen tünete, amikor babás volt? (a tavalyi terhességemkor is éjjelente jöttek a rosszul létek, bár akkor erősebben)


Előre is köszi a válaszokat:-)


2009. júl. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, de miért nem mész el a dokidhoz? Az nem normális dolog, hogy 3 hónapja késik, vagy szerinted igen? Azért szorítok, hogy baba legyen.
2009. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudom, hogy nem normális, de már bele fáradtam. Soha nem volt rendszeres. 7 évig szedtem fogamzás gátlót..sajnos. Állandóan dokihoz járok egyébként. De mivel tavaly is így jött össze a baba 5 hónap próbálkozás után...várok. egyszer talán.


köszi a választ:-)

2009. júl. 6. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem normális hogy 3 hónapja késik. Ha nem rendszeres a menzid akkor lehet egyéb probléma a háttérben. Mindenképp menj el dokihoz. Ebből nem tudjuk megmondani hogy baba van-e, én inkább azt mondanám hogy ne éld bele magad, de bármi megeshet. Hátha volt peteérés és voltatok is együtt. Mert ha nincs menzi (és baba sem) akkor nincs peteérés sem ami nélkül baba sem lehet.

Én drukkolok hogy baba legyen, ha nem is most akkor hamar!

2009. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba. Várj egy pár napot, ismételd meg a tesztet, és ha még mindig negatív, akkor tényleg menj el dokihoz, hogy beállítsa a ciklusodat. Ha pozitív, akkor meg pláne menj el!! :-) Szorítok, hogy baba legyen!!
2009. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!