Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakimek beindította a...

Valakimek beindította a magzatvíz-vizsgálat a szülést? Pontosan mi, hogy történt?

Figyelt kérdés

Ma nézték a magzatvizet,de csak 1 újjnyira voltam nyitva:2100. Aztán elég fájdalmas volt,csinált a doki 2111-et a vizsgálattal.

Véreztem utána,és azóta fáj a pocim.

Nem görcsölök,csak fáj.

40+1 hetes km


2009. júl. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Aminoszkópiára gondolsz? Az nekem is fájdalmas volt. Utánna görcsöltem meg véreztem,de nálam nem inditotta be. De én is azt hallottam soknak ez miatt indul be a szülés.
2009. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez sajnos nem inditja be a szülés de nagyon fájdalmas és vérzéssel jár
2009. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amnioszkópia vagy amniocentezis vagy nem tudom hogy hívják.

Arra gondolok,amit túlhordás esetén csinálnak.

2009. júl. 6. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az az amnioszkópia:)

Nekem volt benne részem. 1111 voltam már a 35. héttől és 40+3voltam,amikor magzatvizet néztek. Egyáltalán nem fájt, semmit nem éreztem.

Aztán másnap hajnalban doki burkot repesztett, mert már 3 ujjnyira kitágultam, és akkor kitágított a végleges állapotba. Na, az kegyetlen volt.

Ha nyitva a méhszáj, és a legkisebb kütyüvel nézik a magzatvizet, az nem fáj. De ha kicsit kézzel tágítanak, hogy beférjen a vizsgálófej, na az fáj.


Nekem nem ez indította be a szülést.

2009. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!