Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után hogyan kerülhetné...

Vetélés után hogyan kerülhetném el a küretet?

Figyelt kérdés

sajnos alig 6 hetes babám nem akart tovább velünk maradni. elvetéltem, és az uh. azt mutatja, hogy szépen tisztulok, de az orvos biztonsági okokból küretre akar küldeni. mivel nagyon korai elhalásról van szó, és szépen tisztulok, hogyan kerülhetném ezt el... van erre valamilyen homeopátiás gyógyszer, vagy egyéb?

előre is nagyon kösz.


2009. júl. 6. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen vetéltem el, de nekem nem kellett küret, mert szépen kitisztult minden. A doki annyit mondott, hogy ha nagyon véreznék, akkor egyből kórház. De szerencsére nem volt vészes, és utána uh-n is minden okés volt már.
2009. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert felsz ennyire tole?Altatnak nem erzel semmit,hamarabb helyrejosz igy.
2009. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg mond el a dokinak, hogy nem akarsz küretet, figyeld, hogy gyanús lesz-e valami, aztán megnézeted te is uh-n, hogy kitisztult-e. Gondolom, ha már nem vérzel, akkor kitisztult.
2009. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

volt már részem benne, és szeretném elkerülni. mondtam is neki, azt mondta, akkor nagyon figyeljek oda magamra

és ha már egyáltalán nem vérzek, irány vissza, hogy ismét ellenőrizzen. valami teára, vagy valami hasonlóra gondoltam, ami segít.

2009. júl. 6. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A cickafark tea kimondottan nőgyógyászati gondokra van (felfázás, fertőzés), segíti a méhet tisztítani. Szerintem azt nyugodtan ihatod, baj nem lehet belőle. Sajnálom ami veled történt, remélem mihamarabb babás leszel. Nekem volt egy missed ab.-om, kb. 9 hetes magzatom halt el, nem indult meg a vetélés. A kórházban a poklok poklát éltem át, én sem csinálnám újra végig. :(


Jó egészséget kívánok!

2009. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én a 11. héten éltem át ugyanezt. naná, hogy tartunk tőle. "az erő legyen veled", nagyölelés
2009. júl. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!