Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznos a szoptatópárna? Ti...

Hasznos a szoptatópárna? Ti fogtok használni, vagy használtátok korábban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hasznos! Én csak dícsérni tudom! A 9. héten vettünk, azóta azzal alszom, számítógépezek, tévézek, stb. Nem beszélve arról, hogy ha a babát szoptatni kell majd, akkor nem fárad majd el annyira a karom, hogy tartsam a picit, mert ott lesz a párna, ami megtámaszt! Szerintem érdemes beruházni rá!
2012. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én akartam venni, de még jó, h nem vettem, mert nem tudok vele szoptatni, nekem nagyon magasra teszi a babát :) Kórházban volt, de nem használtam.

De aludni meg babát belerakni biztos praktikus :)

2012. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Túlzottan meg volt tömve akkor ha túl magas. A szopiparna.hu-ról rendeltem abból annyi gyöngyöt veszek ki és teszek bele amennyit akarok. Nekem első babámnál nem volt, terhesen alig bírtam aludni már a vége felé fájt a hátam 3-4 párnával szerencsétlenkedtem.

Szoptatásnál is görnyedeztem állandóan tartani kellett a babát is, egy szenvedés volt. Aztán második terhességemnél barátnőmtől kaptam egyet a szopipárnáról rendelte. Kötős hátul tehát csak magam köré kötöttem, rá a babát és kész tartani se nagyon kellett olyan szépen belesimult a baba. Terhesen jobban megtömve használtam alvásra isteni volt, tartotta a hasamat oldalt fekve, a vége a lábam között. Úgyhogy én maximálisan ajánlom és nagyon hasznosnak találom/találtam.

Azóta is javaslom másoknak is. De mondom, ezt a fajtát amit kedvedre tömögethetsz. Van olyan más bababoltokban amelyik fixen le van varrva és kötője sincs, na az nem praktikus.

2012. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyan én még csak 2 hét múlva szülök, de vettünk szopipárnát. letem legjobb döntése volt, nem tudom ez nélkül hogy aludnék. Csak egy bajom van vele. Nem kettőt vettünk, mert apa szerint is nagyon kényelmes és este harc folyik érte, hogy ki aludjon vele :D
2012. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Milyet vettetek?

2012. jún. 23. 09:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Én vettem kb 20 hetesen egyet. Éjszaka nagyon jó, ha oldalt fekszem. Most kevesebb "gyöngy" van benne így laposabb, így kényelmes most. De ha meglesz a kislányom és szoptatni kell, vagy csak beletenni akkor majd visszatöltöm a gyöngyöket, hogy tartson is mert így puha.

Nekem ilyen van, használtan vettem teszveszről, a huzatát lehet mosni:

[link]

2012. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is azokat táborát erősítem,akik nem szeretik.Nekem 2 féle is van:egy ilyen golyócskákat tartalmazó+vatelinnek töltött.Teljesen más mind a kettő,de én nem tudok rajta,vele szoptatni.Sokan még szülés előtt alvásra is használják;hát nekem még arra sem volt.Iszonyat kényelmetlen minden tekintetben.Viszont baromi sok helyet foglal és kerülgetem folyton :(.
2012. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokféle van, lehet válogatni. Van akinek bejön, van akinek nem. Ha nem, akkor el lehet ajándékozni, vagy vaterán eladni. :) Nálunk is néha megy a harc a párnáért. Szerintem majd veszünk még egyet. :D
2012. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én a terhesség első felében már megvettem mert azon tudtam nagyon kényelmesen aludni!azóta a férjem is használja:)

szóval mi nagyon hasznosnak és kényelmesnek találjuk, nem bántuk meg h megvettük!

2012. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Most csak kerestem egy hasonló párnát [link] nagyjából ilyet vettünk, de egy ismerőstől használtan. Nem tudom pontosan ilyet hol lehet beszerezni. Az enyém nincs ennyire megtömve, de ki lehet belőle szedni és mosható a huzata. Remélem tudtam segíteni!
2012. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!