Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is állandóan tüsszögtök?

Ti is állandóan tüsszögtök?

Figyelt kérdés
Én a várandósság előtt csak nagyon ritkán és csak akkor, amikor meg voltam fázva. De amióta babás vagyok, minden nap legalább harmincat tüsszentek. A párom mindig azt hiszi, hogy megfáztam, pedig dehogy, csak zavarja valami az orrnyálkahártyámat. Nektek van valami hasonló tünet? Pl orrdugulás, vagy orrfolyás, szárazság érzése, stb.

2012. jún. 23. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jobban érzed a körülötted lévő szagokat, illatokat. Érzékenyeb is vagy rá, ezért lehet. Aztán lesz idő mikor reggelre, vagy az este folyamán arra ébredsz, hogy be van dugulva az orrod.

Én azért ennyit nem tüsszögök, de többet. Mondjuk van, hogy csak a megszokott 0-2 tüsszentés naponta.

14 hkm

2012. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is arra figyeltem fel pár hét után hogy sokat tüsszögök. A párom meg is jegyezte :) de aztán a 18 hét körül szinte megszűnt, visszaállt mint várandósság előtt. :-)
2012. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is egyfolytában tüsszögök, ráadásul sokszor még be is pisilek közben.. én mondjuk allergiás vagyok.
2012. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát az elmúlt 18 hét az kb csak tüsszögésből állt. Nem mondom, jól esik, de van amikor már idegesítő. Képzelem milyen rossz lehet annak, aki allergiás!

Mindegy, azért szép babavárást mindenkinek!

2012. jún. 23. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sajna az allergiám miatt tüsszentek elég sokat, és nem tudok ellene mit tenni, meg sokat is fújom az orrom. Az allergia nálam ezelőtt is fent állt. Neked is boldog babavárást.


34hkm

2012. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jéééééééé,ezek szerint nem csak én vagyok így. Már nekem is feltűnt,hogy egész nap csak tüsszögök... De mitől van ez?
2012. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem az orrnyálkahártyájának az összetételétől. Vagy szárazabb, vagy nedvesebb, kinek, mi, és ingerlékenyebb lesz, és ezért tüsszögünk.
2012. júl. 21. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én is sokat tüsszögök és ráadásul a szájpadlásom is állandóan viszket. Amikor meg tüsszögök és előredölve ülök közben akkor a lágyékomba elég nagyokat szokott nyilallni, és 3 másodpercig érzem is. ((bár ez lehet azért van, mert gyerek koromba volt 2 oldali lágyéksérvem) azért remélem az nem fog kiujjulni. 16 hkm
2012. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!