Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahang felvételt...

A 12. heti ultrahang felvételt haza lehet hozni? Mi a modja? Vagy azt már előre kell jelezni? És a férjem is bejöhet megnézni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem település válogatja. Én Egerben voltam sztkban a 12 hetesen, ott egy nőnek ott volt a férje, de nem engedték be vele. Én megkérdeztem, hogy fényképet lehet e kérni, azt mondták igen, de 1000ft volt. Szerintem egy kicsit sok, de azért kértem.
2009. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 12.Uh-on képet kaptunk, felvétel nem volt.

Nem tudom, hogy lehetett volna e kérni felvételt.

Mi a képnek is nagyon örültünk.

Ha 4d-re mész ott tuti adnak felvételt!

A párom is bent volt végig, nagyon klassz volt.

Nagy élmény volt mindkettőnknek!

Nektek is az lesz biztosan!

Boldog babavárást!

20+5 kismama

2009. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy a kép ingyen volt.

Az UH-ot kórházban csinálták.

Nálunk mindig bemehet az apuka.

2009. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem az 5 hetes uh-ról is van képem. mindig ad a dokim, kérnem sem kell, és persze fizetni sem kell érte.

bárki bejöhet velem az uh-ra, eddig mindig anyukám jött velem a dokihoz, a párom 4d-n volt velem múlt héten :)


16hkm

2009. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Amíg kisterhes voltam,a kispesti sztk-ban ingyen volt a kép.A kötelező uh-k viszont az István kórházban vannak,ott is adnak képet,de 300ft.A férjem is bejöhetett velem.


27hetes pocis

2009. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kecskeméti sztk-ban be sem mehet senki és képet sem kapsz.Azért ez kiszúrás!Vajon mitől függ hogy adnak-e képet vagy sem?
2009. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!